Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit tehetek, hogy ne fázzon?

Mit tehetek, hogy ne fázzon?

Figyelt kérdés

Van egy Golden Retriever kutyusunk. A háza ilyen alakú:


[link]


Felülnézetből van a kép, a pirossal jelölt részben alszik. Szóval van egy minden oldalról zárt kuckója, ide a szél nem fúj be. A földön van egy OSB lap, azon pukkasztós papír (tudjátok az az átlátszós :), azon egy szőnyeg, azon szalma, majd még egy szőnyeg. Odabent elhiszem, hogy jó meleg lehet neki, de általában napközben az ajtó előtt fekszik, és láttam többször is , hogy így megremegett. Csak éjszakára megy be a házába. Nincs olyan nagy bundája, és méretre is ilyen kicsi, nyekenyóka goldi, plusz már idős is. Ide be nem engedhetem be, mert a szüleim nem engedik. Mit tehetek még, hogy ne fázzon?


2012. febr. 5. 10:26
 1/3 anonim ***** válasza:

Kössél be neki egy terrárium fűtőt. :)

Vagy ha vannak régi rossz pokrócok, takard le vele az egész házat, csak rögzítsd oda, mert le akarja majd szedni.

Az alvós rész bejáratát is eltakarhatod egy vastag pokróccal, mert így még mindig elég nyitott, ha meg bemegy, akkor úgysem lát ki, szóval mindegy. Viszont úgy jobban be tudja melegíteni.

Csak ha odaszögelsz valami rongyot, majd tanítsd meg bemenni rajta, nehogy amiatt ne akarjon bemenni.

2012. febr. 5. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nagyon jó kis háza van, biztos nem fázik odabent. Persze, hogy remeg egy kicsit, mikor ki jön a melegről a hidegbe, de ez elmúlik,ha szalad két kört.
2012. febr. 5. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem is szupi a háza,a miénkre vettem húfüggönyt,iszonyat sokat segitett,plusz szoktam be rakni neki törölközötket meg szalmát,de ezekkel nagyon kell vigyázni és naponta 2-szer nézni és végigtapogatni mert ha vizes lesz akkor megfázik a kutyus..
2012. febr. 6. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!