Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » El vagyok keseredve! A kutyám...

El vagyok keseredve! A kutyám képtelen vagyok behívásra megtanítani. Neked hogy sikerült?

Figyelt kérdés
1 hónapja van nálam, első kutyám, mindent csinálok, ami a falkavezérséghez kell: ajtó, kaja, 'japán vacsora', elbújás, mindent, mégsem eredményes. Vagy egy hónap kevés? Kb. 8 hónapos kutya lehet, de úgy érzem, nem tisztel vagy kötődik hozzám eléggé. Minden sokkal érdekesebb, mint én, pedig mindent elkövetek, hogy rám figyeljen, ha hívom (hülye hang, integetés, elfutás). Mit kéne tennem? 30 m-es póráz beválna? Miért nem ismer el engem, ha egyszer mindent megteszek? Egyébként a többi parancs egész jól megy, ajtón már nem jön ki, kajához nem nyúl, amíg nem szólok, de ha kimegyünk, megbolondul.
2012. febr. 5. 22:44
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
50%
Nekem meg az a tapasztalatom, hogy van néhány lepontozós troll, akik bármit írsz, lepontoznak, csak mert vicces. Így lehet a tökéletes, 20x elismételt válasz is 50%-os. Ne láss rémeket :)
2012. febr. 6. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
0%

10-es vagyok. Már nem azért de egy kölyökkutya is halgaz már a hívásra, 8 hónapos korában pedig az az alap hogyha hívom akkor jön is.


Vagyis a kérdező képtelen arra is hogy egy alapvető dolgot megtanítson neki, ráadásul semmilyen érzéke nincs a kutya neveléséhez. Lehet lepontozni, de a kutya a kérdezőhöz nem is fog erőssen kötődni,persze vannak kutyasulik ahol segíthetnek, de alapvetően a gazdit, vagyis a kérdezőt kellene megváltoztatni. Mert a kérdező szeszélyból kutyát akart, és hát a nevelés nem olyan mint ahogy a könyvekben le van írva, és már gond is. Lehet a kutyát nevelni, de ha belegondol a kérdező 1 hónapja van nála a kutyának is szokni kell az új gazdit, mert szegény kutya azt látja hogy a vadonatúj gazdája integet meg hülye hangokat ad ki, mint egy nem normális, nem csoda hogy a kutya nem fogadja el gazdinak. Ne csak a kutya tiszteljen téged, te is tiszteld őt!

2012. febr. 6. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!