Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kistermetű kutyát szeretnék....

Kistermetű kutyát szeretnék. Irnátok fajtákat?

Figyelt kérdés
Ismerek egy párat, de szeretnék jobban szétnézni...
2012. febr. 6. 10:21
 1/7 anonim ***** válasza:
Milyen típusút? Társasági kutyát, vadász kutyát, juhász kutyát, milyenre gondolsz?
2012. febr. 6. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Kiegészítve az előző hozzászólót:

Kinti-benti, rövidszőrű-hosszúszőrű, naponta mennyi időt sétálnál vele/futtatnád, tanítanád?

2012. febr. 6. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Innen lehet válogatni: [link] :)


Amúgy az én két kedvencem a bichon havanese és whippet. :)

2012. febr. 6. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Inkább benti,sokat foglalkoznék vele...
2012. febr. 6. 10:55
 5/7 anonim ***** válasza:
De van kert is? Esetleg mennél vele kirándulni is? Ha pörgősebb kutyát szeretnél akkor Terriereket javaslom( Westi, Foxi, Jack Russel) Ha szobakutyusokat akkor Havanese, Bolognese, Spic, Yorki..stb De rengeteg kis termetű kutyus van....
2012. febr. 6. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha nem ragaszkodsz kölyökhöz, nézd meg őket:

Édes kis spánielek.


[link]

2012. febr. 6. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem egy ném,et törpe pinscherem van(mini dobermann)lakásban és imádom..sztem kinti kutyának fáznak,de bent nagyon jó házőrző-nem ugatja csak az idegeneket-tehát ajtón kívül is megisrmei az itt lakókat,igazi kis biztonsági rendszer.Én ajánlom,nagyon ember központú és imád bújni!
2012. febr. 6. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!