Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a különbség a mini és a...

Mi a különbség a mini és a sima bichon havanese között? Csak a várható mérete vagy két fajtáról beszélünk? Eleve ez hogy derül ki 6-8 hétig?

Figyelt kérdés
és mégegy mi az hogy hullámos és egyenes szőrrel? Ez honnan látszik ilyen picinek? Melyik a jobb? van különbség?
2012. febr. 6. 12:29
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
71%

120 körül lehet kapni kb.

Színhibásat 80-ért adták ismerősömnek.

2012. febr. 7. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
Én nem tudom miért mondjátok hogy nincs mikor ti is látjátok hogy van! Igen is van!! A sima havanese és mini közt az a különbség hogy a minit azért tenyésztették ki mert a kicsi cukibb meg minden... de sajnos a kicsik nem tudnak olyan sokáig élni mint a nagyok. A minit azok szokták megvenni akik csak kisebb helyen tudják tartani de ez ma már nem nagyon igaz mert inkább azért veszik mert szerintük olyan kis cuki. Szerintem gondold meg hogy szeretnél-e ilyet venni mert sajnos ez nem lesz veled 10 évig :( ez valószínűleg csak 5-8 évig fog téged boldogitani
2016. ápr. 17. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!