Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nem fagyhat meg a kutyusom ugye?

Nem fagyhat meg a kutyusom ugye?

Figyelt kérdés

Nagytestű, kétrétegű, dús bundával rendelkező, prémium táppal etetet kutyusom kint tölti az éjszakákat is. Mióta bejött ez a nagy hideg, be szeretném hozni magunkhoz, de félek, hogy levedlené a bundáját a másik pedig, hogy túl nagy lenne a hőmérsékletkülönbség, ha kimenne.


22 fokból a -10 fokba... Így nem engedtük be. Van fedetthelyen lévő, szigetelt, hőfüggönyös háza, ami szalmával van belélve.


Naponta többször kap jó meleg vizet, amennyit tudunk, kint vagyunk vele.


Ez így jó, nem kell tartanom a nagy hidegtől?


2012. febr. 7. 21:57
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem fog megfagyni, biztos,hogy nem!
2012. febr. 7. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
100%

Szerintem nem. Mienk német dog, alig van szőre :) de elvan kinn. Van neki jópár régi kabát a házában, idén nem hordta ki őket, úgyhogy kell neki :D

De mozogjon is, hogy kimelegedjen, ne egész nap ott dideregjen a helyén.

2012. febr. 7. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
13%
Én bevinném a kutyát.
2012. febr. 7. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Dehogy fog megfagyni! Amúgy az enyém is ki-be jár a +20 és -10 között és semmi baja.
2012. febr. 7. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha van jól szigetelt, szalmával bélelt kutyaháza, akkor tuti, hogy nem. Főleg, hogy jó nagy bundája van.
2012. febr. 7. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Nekem a tacskóm és spánielem van kint hasonló körülmények között, semmi bajuk.

Nincsenek cukorból van jó vastag bundájuk!

2012. febr. 7. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
0%
Én is beengedném.Nem tesz jót a csontjainak ez a nagy hideg.
2012. febr. 7. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Hát, a farkasok -35--40°C- ban alszanak a havon. Viszont a kutya már nagyon nem farkas.

Egy Huskyt nem féltenék, de a szigetelt házban a te kutyusod sem fog megfagyni.

2012. febr. 7. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
40%
Nem az a baj, higy megfagy, hanem hogy tönkremennek az izületei ebben a hidegben. Én nem tudnám kint hagyni az eméket éjszakára, most hogy ilyen hidegek vannak ketten csak sétálni járnak ki, a harmadik nappal kint van, mert ő jobban szeret kint, de éjszakára beengedem. Nem vedlett le egyik se, nem is fáztak meg. Az én dokim szerint elég a télibundához ha napi 4-5 órát kint van.
2012. febr. 7. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem ne vidd be, amit leírtál a körülményekről, és a bundázatáról, az alapján nem kell aggódnod, hogy megfázik. Többet ártanál azzal, ha + 22 fok után kiraknád a - 10 fokba. Az én kutyáim is kint vannak, és semmi bajuk. Ugyanilyen körülmények között élnek, mint nálad.
2012. febr. 7. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!