Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Frissen ivartalanított szuka...

Frissen ivartalanított szuka kutyusom mikor vihetem le sétálni?

Figyelt kérdés

2012. febr. 2. 16:51
 1/4 anonim ***** válasza:
hát a mi kutyusunkat 3 éve ivartalanították olyan délutáni órákba de este felé ébredezett úgy igazán fel de akkor se állt fel így egész este nem volt lent. Majd másnap hajnalba vittem le akkor már elvégezte a dolgát viszont nagyon sűrűn kérészkédet le egy jó darabig.
2012. febr. 2. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Amikor magához tér teljesen, általában másnap. Az én kutyusomat anno délben ivartalanították, és hajnal 4-5 körül felébresztett minket, hogy le kell menni, bár akkor még egy kicsit kába volt. Reggelre viszont már teljesen jól volt, akkor már teljesen jól volt. Tegyél alá pelenkalapot, amíg fekszik, mert lehet, hogy be fog csurgatni.
2012. febr. 2. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én már aznap levittem a karomban, hogy pisiljen. Letettem, pisilt, és vittem is föl. Másnap reggel pedig már mentem vele pár percet, persze akkor is csak annyit, amíg elintézte a dolgait.
2012. febr. 2. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
hát mi már kb 1 órával a műtét után sétáltattuk mert buszra kellett raknunk de úgy igazán másnap kivánta hogy sétáljon de akkor már elvárta tölünk
2012. febr. 19. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!