Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a véleményetek a Husky...

Mi a véleményetek a Husky kutyusokról?

Figyelt kérdés
Van egy tacsim meg egy goldenem, de nekem minden álmom egy husky. Tudom, hogy makacs, és szökős, és ezért is nagyon félek. Persze én kölyökkutyust vennék, de vannak félelmeim. Mondjuk, hogy makacs, akkor nem is tudnám megnevelni? Vagy tanítani? Mert van pár cicám, ahhoz is hozzá kéne szoktatnom majd... Szóval ki javasolja a huskyt? És hogy tudnám tanítani? Tényleg annyira makacs és szökős?
2012. febr. 7. 23:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
42%

Nálunk a cicával nagyon jó barátságban van a husky, együtt is alszanak néha. Szóval az összeszoktatás nem jelentett problémát.

Viszont tényleg nagyon makacs és szökős. Az életkora előrehaladtával ez sokat javult. Vannak időszakai, amikor még így is gondol egyet és meglép.

A jövő hónapban lesz ivartalanítva, abban bízunk, hogy ez megoldja a probléma jelentős részét.


Nekem problémám volt vele az is, hogy a miénk kicsit nehezen tanítható (nem tudom a többi milyen, nekem ilyen tapasztalatom van Vele), mivel kajával nem ösztönözhető igazán. Nem érdekli..


A németjuhász keverék kutyánkat ezerszer könnyebb volt tanítani. Meglepően gyorsan megtanulta huskyhoz képest a dolgokat.


A miénknek a simogatás a mindene és gyakran megsértődik, ha nem úgy vannak a dolgok, ahogy szeretné. Olyankor behúzódik a kutyaházába duzzogni.


A kutya igazából édesanyáméké. Igazi egyéniség, és okos is (a magához való esze megvan), de én többet nem tartanék ilyen kutyát, mert ilyen tulajdonságokkal igazán nem hozzám való.

Ezen kívül nálunk a jól nevelt kutyát is kicsábította magával a kerítésen kívülre.


Szóval jól gondold meg szerintem..

2012. febr. 8. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Hajjaj....:/ Azért köszi!:)
2012. febr. 8. 00:28
 3/11 anonim ***** válasza:

itt: [link]

a "husky" infó részben nagyon jó dolgok vannak, szerintem olvasgasd át :)

2012. febr. 8. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Véleményem? A világ legjobb kutyái:)


A cica nem akadály, ha kölyökként szoktatod hozzá.

A makacssága azt jelenti, hogy következetesen kell vele bánni, ugyanis ha csak egyszer is megengedsz neki olyat, amit máskor nem, már felvillan a kis égő a fejében, és semmibe veszi a korábbiakat :) De egyébként tanítható, persze, jól vág az agya, ügyes neveléssel kényelmes vele az élet.

A boldog husky nem szökik. Ha sokat foglalkozol vele, jól érzi magát nálad, akkor nem fog elmenni máshova.

2012. febr. 8. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Akiteki ***** válasza:
30%
120 centis kerítésem van és 7 huskym. Mindegyik benn van a kertben. Bármelyik fajta szökik, ha nem foglalkoznak vele.
2012. febr. 8. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Akiteki! Te tenyésztő vagy , vagy csak hobbiból tartod őket? Ha tenyésztő vagy, van kennel neved? Törzskönyvesek?
2012. febr. 8. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Akiteki ***** válasza:
60%

A tenyésztőnek van kennelneve és törzskönyvesek a kutyái. Egyébként nem tenyésztő. És még van néhány kritérium.

Ja, igen, de ez nem a reklám helye.

2012. febr. 8. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
34%

2huskyt ismerek

mind2-t csak pórázon meri a gazdája sétáltatni.makacsak nagyon,bár tudják a parancsokat,nem mindig csinálják meg.az egyik ismerősöm huskyja 2éve szökött meg a kertes házukból azóta se lett meg,pedig ők nevelték tanították és még sétálni,kirándulni is vitték mindig...persze őt is mindig pórázon...ennek ellenére...

2012. febr. 8. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Akiteki ***** válasza:
46%
Én meg sok huskyt ismerek, akik még a városban is tudnak póráz nélkül láb mellett közlekedni.
2012. febr. 8. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
60%

jólvan akkor ajánld!!!

ezért miért kell lepontozni?

csak nem ovisat játszunk?:D

2012. febr. 8. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!