Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek cuki a kutyusom?

Szerintetek cuki a kutyusom?

Figyelt kérdés
[link]
2012. febr. 8. 17:42
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:

Nagyon aranyos. Az a baj, hogy akiknek amstaffjuk van, azok 2 felé oszthatók. Van akinek aranyos a kutyája, szelíd és a gazdája is ugyanolyan normális, és más nagy és pici kutyáját is tudja értékelni, elfogadni hogy másnak más tetszik. És van a másik csoport, akik azért vesznek "pitbullt" mert az olyan menő, ő meg játssza az izompasit, és ilyen dumákkal bunkózik, és lenéz mindenkit akinek nem minimum 40 kg-os kutyája van.

Nos itt a válaszolók közti amstaffos épp utóbbiba tartozik. Elég baj ha a kutyád úgy játszana el vele,hogy szétszedné. Nekem pincsim van és játszott már nagy kutyákkal is, finoman és vigyázva játszottak vele! Még a gazdijuk szólt rá hogy finoman.

2012. febr. 8. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:

Nekem nem tetszik!

Olyan mint egy bárány!

2012. febr. 8. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
66%
ja még anniyt, hogy aranyos a kutyud, le kell sz..rni az ilyen tapló embereket, nekik még életük sincs nem hogy kutyájuk! Itt verik a nyálukat, nem értenek semmihez, az életük kábé az hogy egész nap facebookoznak, és másokat piszkálnak! Szép jövő! :)
2012. febr. 8. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
100%

A válaszíró 65%-ban hasznos válaszokat ad.


És egyre több ilyen van, az a vicc! Pedig az amstaff egy jópofa kutya, és az ilyen féleszűek megveszik, hogy felvágjanak vele, a kisebbségi komplexusukat kompenzálva. Érdekes, én sosem mondtam, hogy a 'komondorom eljátszana vele', pedig egy amstaff még át sem tudna harapni a bundáján, ha csak nem a torkát fogja meg.

2012. febr. 8. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
24%
Szerintem a kérdező nem számított arra, hogy nem fog tetszeni nekünk a kutyája...
2012. febr. 8. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:

Szerintem nagyon aranyos a kutyád!

A sok hülye meg csak direkt szemétkedésből írja, hogy nem aranyos. Ne is foglalkozz az ócska véleményükkel. Minden kutya nagyon aranyos és szép a maga módján! A gonoszkodók pedig húzzanak el máshová fröcsögni! Sok boldogságot a kutyusodhoz!!! =))

2012. febr. 9. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
100%
Így van. Nekem is mondták már főként nagykutyások, hogy nem tetszik az enyém, mert akkora mint egy macska, nyomott orrúnak, gülüszeműnek titulálták. Tudod mit? Leszarom. Ő sétáltassa a kaukázusit, dobermannt, rotweilert stb, én maradok a pincsimnél. Nekem is sokféle kutya tetszik, mégse bántom kérdezés nélkül a másik gazdáját. Pl. sharpeit sose vennék, sem angol bulldogot, vagy agarat, de akinek ez tetszik, azt is megértem. Öltözködésünk, autónk, lakberendezési ízlésünk, sőt partnerünk sem egyforma, és ettől szép a világ. :)))
2012. febr. 9. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

Aranyos:) Bár homályos a kép=/ Gondolom webcammal csináltad(:

Nekem is Havanesem van:)

[link]

2012. febr. 10. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
utolsó a te kutyád tényleg cuki!! Még sosem láttam feketében :D :)
2012. febr. 10. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim válasza:
szerintem mindegyik kutya aranyos! :]
2012. ápr. 26. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!