Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit tehetnék hogy a kutyám...

Mit tehetnék hogy a kutyám mancsát megóvjam a sótól?

Figyelt kérdés

próbáljuk kerülni a lesózótt területeket ,de sajnos még így is minden séta alkalmával 2-3x belelép a sóba, ott is szokott só lenni ahol nem olvadt el a hó és ezt nem veszem észre csak mikor már áll szegény és a lábait emelgeti..


az jó lenne ha minden séta után otthon bekenném vmi zsírosabb testápolóval???


2012. febr. 8. 18:43
 1/7 anonim ***** válasza:
Én úgy gondolom előtte kéne, de valami nagyon zsírossal, pl. vazelinnel. Illetve ha nem akarsz kutyacipőt venni, vágj ki zacskóból 4 kis darabkát, és kösd a kutya lábára szalaggal. Nehéz elmondani, megmutatni könnyebb lenne.
2012. febr. 8. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ne testápolóval, hanem valami kifejezetten erre készült krémmel (kisállat kereskedésekben van) vagy vazelinnel, hasonlóval. Az is jó, ha cipőt adsz rá, ilyenkor nem "ciki".
2012. febr. 8. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
CIPŐ azért van hogy ne marja
2012. febr. 8. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

cipőt nem akarok venni,lehet hülyén hangzik de nem tetszik ,meg mivel bichonom van így is kapok olyan beszólások hogy kis elkényeztett dög,meg lábtörölő meg stb ,pedig én egyáltalán nem kényeztetem el, nagyon jól nevelt..

ezt találtom most kutyáknak való mancskrém szerintem veszek egy ilyet :)


[link]

2012. febr. 8. 18:56
 5/7 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok a kutya "csicsázásának " a hive de mint nálam is -10 °c alatt nincs divat igy hát nekik is néha krll ruha már amelyik rá szorul,de a cipőt én is ajánlom fajtátol függetlenül.Bár baja nem lesz tőle,akkorsem kell h fájon neki,vagy lenyalja.
2012. febr. 8. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
lány létemre én nem szeretem ruhákba meg egyebekbe öltözteni a kutyámat, most jó nagy a bundája és még 20-30 percet sétálunk nem fázik ,hempereg a hóba és séta alatt és a végén sem remeg ,mert imádj a havat :) a másik kutyánk ő havanese és kölyök, neki kell ruha mert nem túl sűrű a szőre,.
2012. febr. 8. 19:06
 7/7 Hovarju ***** válasza:
én is ilyen krémmel szoktam bekenni a kutyám lábát. Nálunk bevált. Közvetlenül séta előtt szoktam bekenni és akkor nincs ideje lenyalni. De volt már olyan is, hogy a saját kezemre is kentem belőle, nagyon jó illata van.
2012. febr. 8. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!