Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kiskutyának milyen idősen...

Kiskutyának milyen idősen lehet csontot adni?

Figyelt kérdés
2012. febr. 9. 11:29
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Milyen csontra gondolsz,játszani vagy ételnek?

Marhabőrből préseltet bármikor,esetleg marha vagy disznó csontot(fehér csont)főzve.

Csirke farhát,nyak,fej szintén főzve de a kölyök táp mellé nem helyette,kb 4 hónapos korától

2012. febr. 9. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
amit ehet olyan csontra gondoltam.tápot egyáltalán nem eszi meg minden fajtát probáltam már a leg drágábtól a leg olcsobig.és nem eszi meg egyiket se.köszi
2012. febr. 9. 11:56
 3/16 anonim ***** válasza:
59%
Akkor talán meg kellene nevelni. Mi az ,hogy nem eszi meg egyiket sem? Akkor nem éhes. Ha éhes lenne, úgy enne, mint a kisangyal. De gondolom mindig kap helyette valami mást. Én se ettem volna gyerekkoromban soha spenótot, ha kaptam volna mindig túrórudit helyette.
2012. febr. 9. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 Rotis_lány ***** válasza:

Szia! A csonttól nem fog szépen fejlődni. Rágcsának jó egy szép nagy marhacsont, de nem állandó táplálékként. Ha a kutyusod kölyök, előfordulhat, hogy rossz evő. Majd kinövi. Próbáld meg esetleg a tápot feldobni valamivel. Egy kis főtt husi, húsleveslé, vagy esetleg konzerv.

Konzervből én ezt szoktam venni:

[link]

Tápból pedig érdemes prémium minőséget venni. Pl. az én kutyám él-hal az acanáért. Ha nem cserélgeted, akkor rájön, hogy az van amit leteszel neki, és egy kis idő után meg fogja enni.

2012. febr. 9. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
volt mikor egész nap nem evett.probáltam husleves meg kenyér közé beáztatni de a tápot kiválogatta.és nem csak ő nem eszi hanem egyik kutya sem itt nálunk.nem csak csontot akarok neki adni hanem néha néha mert hallotam olyat hogy fél éves koráig nem lehet neki adni mert kilyukad a bele tőle.
2012. febr. 9. 13:21
 6/16 anonim ***** válasza:

Tehát akkor kapott mást.

Hogyan várhatod el a kutyádtól, hogy ne legyen válogatós, ha pontosan erre neveled?

2012. febr. 9. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
meddig ne adjak neki??1 honapig??
2012. febr. 9. 14:36
 8/16 anonim ***** válasza:

Nem tudom mennyi idős a kutyád.

De egy kölyöknek napi 3-4 alkalommal kell ennie 6 hónapos koráig.

Tehát ha minden rendben van a kölyökkel akkor 1-2 nap után úgy kellene ennie a tápot mint "aki sosem evett"

2012. febr. 9. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
3 honapos. napi 3x kap enni.mindent megeszik egyébként ha sima vizeskenyeret teszek elé azt is.csontot is kapott már de nem merek neki nap mint nap azt adni nehogy legyen valami baja.de a táp az tabu nálla nem akarja megenni az hogy ne adjak neki akár egy napig semmit azt meg sajnálom.
2012. febr. 9. 14:52
 10/16 anonim ***** válasza:

Így lesz válogatós egy kutya. A gazdi sajnálja és csak addig keresgél, amíg talál a kutya szája íze szerint valót.

Csináld csak nyugodtan tovább, de később még nehezebb lesz leszoktatni erről.

Ha 2-3 napig nem eszik semmit, semmi baja nem lesz. De tuti nem fog addig tartani.

2012. febr. 9. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!