Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ti hogy oldjátok meg hogyha...

Ti hogy oldjátok meg hogyha van két kutyátok különböző nemű hogy ne legyen kiskutya? De az ivartalanitás szoba se jöhet!

Figyelt kérdés
2012. febr. 9. 16:41
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
az "én" műtétem 28e ft volt,de vannak biztos akik olcsóbban csinálják..nekem full kipakolták a kutyám
2012. febr. 9. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
NEM!!!! Elkötni nem szabad, komoly mellékhatásokkal jár,ma már ez nagyon komoly műhibának számít. Egy normális orvos ivartalanításkor teljesen kipakolja a kutyát: vagyis eltávolítja a méhet és a petefészkeket is.
2012. febr. 9. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
75%

Külön kell zárni őket. Nekünk is van két kanunk és egy szukánk, az egyik kan ivaros, úgyhogy ha tüzel a szuka, akkor elzárjuk egymástól a kutyákat. Természetesen sokszor cserélgetjük őket, de csak ez az egy megoldás van. Nyilván jobb lenne valamelyiket ivartalanítani, de a kanom már 11 éves, nem szeretnék műtétekkel játszadozni, a szuka pedig "anyukámé" ő viszont nem engedi ivartalanítani a kutyát, mert csak - nincs rá normális magyarázata.

Úgyhogy megy a csiki-csuki. Elég macerás, de meg lehet szokni.

2012. febr. 9. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

ha nem akarom, hogy a kutyámnak legyen kölyke, akkor ivartalanítom. akár kan, akár szuka.

ha azt nem akarom, hogy abban a tüzelési ciklusban legyen kölyke, de amúgy majd tenyészteném, akkor nem engedem kanok közelébe.

tehát ha neked a szukával semmi terved, de a kannal van (vagy a tenyésztőjének, mindegy), akkor ivartalanítsd a szukát.

2012. febr. 9. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Én a te helyedbe mármint ha lenne 2 különböző ivarú kutyám, hobbi céllal, akkor mindenképp a szukát ivartalanítanám! Így a többi udvarlót nem kell a kapu elől kergetni!

Figyeld az ivartalanítási akciókat, most tavasszal is lesznek szerintem! (kb féláron csinálják, vagy anyagköltségen dolgoznak az orvosok)

2012. febr. 9. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!