Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hol tudok párt találni a...

Hol tudok párt találni a kutyámnak?

Figyelt kérdés

Yorkshire terrier kanomnak szeretnék párt találni!Segitsetek!

CSAK NORMÁLIS VÁLASZOK ÉRDEKELNEK!!!


2012. febr. 10. 14:09
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:
én nem igy értettem bocsi...tudom h te tenyésztő vagy irj egy privit kérlek és leirom kik a szülei és nem vmi szedett vedett szukát keresk!!!!
2012. febr. 10. 14:29
 12/26 anonim ***** válasza:
84%
Az én kutyámnak sincs törzskönyve, viszont két interchampion szülőtől származik. Elhiszed?
2012. febr. 10. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
85%
Ezt nekem írtad? Nem, nem vagyok tenyésztő, viszont tisztában vagyok vele, hogy mit jelent a tenyésztés, és a tk. nélküli kutyák szaporítása.
2012. febr. 10. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
92%
Ha nincs TK-ve nem kell fedeznie. Ezermillió yorki senyved menhelyeken.
2012. febr. 10. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
100%

Értem. Ez esetben nem javaslom a párkeresést neki. Az én kutyám is kan, fajtatiszta, nem rég lett ivartalanítva. Eddig csak előnyét tapasztaltuk. Nem ajánlom a fedezést, ki tudja milyen szukával sodor össze titeket az élet, milyen betegséget kap el tőle a kutyád, ill. hogy fog utána viselkedni (a falkában a szaporodás az alfahím és az alfanőstény jogosultsága, ergo ha engeded a kutyádnak, hogy fedezzen, át is veheti a falkavezér szerepet - bár nem tudom most hogy viselkedik veled..).

Szóval összességében az ivartalanítást ajánlanám. Tévhit az, hogy pároztatni kell a kutyát. Azt sem lehetne garantálni, hogy egészséges, jó idegrendszerű kölykök születnének (ezért kell a szűrés és a hozzáértő tenyésztő).

2012. febr. 10. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
89%
TK nélkül minek akarod fedeztetni?
2012. febr. 10. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
87%
Annyi kóbor és kidobott kutya van az ilyenek miatt ,mint te,aki párt keres a tk nélküli kutyának... Ha kanos,akkor ki kell ivartalanitani,nem párt keresni neki! Akkor évente 2x szaporitani fogod azért,mert kanos? Több 100 kóbor és beteg kutyát létrehozva????? Jaj...
2012. febr. 10. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 A kérdező kommentje:

nem azért akarok fedeztetni mert épp kanos vagy nem...

de mind1 téma lezárva

2012. febr. 10. 14:36
 19/26 anonim ***** válasza:
Akkor miért?
2012. febr. 10. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
100%
A dolog fordítva működik, a szuka tulajdonos keres párt. És ha a kutyádnak nincs törzskönyve, akkor nem vele fog egészen biztosan.
2012. febr. 10. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!