Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Diétás ételhez (rizs, répa)...

Diétás ételhez (rizs, répa) még mit adhatok a kutyámnak hogy ne legyen egyhangú?

Figyelt kérdés

emésztési bajai vannak (véres hasmenés,hányás) és a doki 2-3 hét diétát írt elő rizst és répát kap, esetleg még mit adhatok neki??? amúgy kap még vmi e-betűs bélflóra helyre állító pasztát (persze ez nem kaja csak leírtam)

párizsit adhatok mellé?? mert tegnap meg ma reggel azt is raktam a rizs meg a répa mellé..


2012. febr. 5. 14:01
 1/10 Akiteki ***** válasza:
Párizsit ne, az tele van mindenféle műanyagokkal. Inkább csirke vagy pulykamellet főzve.
2012. febr. 5. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
oké akkor azt nem adok neki hozzá, a csirke kilőve mert arra allergiás, de a pulyka az jó
2012. febr. 5. 14:16
 3/10 Akiteki ***** válasza:
Nézem közben a fiam diétás útmutatóját: sovány marhahús főve, tengeri hal zacskóban sütve zsír nélkül vagy főve. Reszelt alma is mehet a rizshez héja nélkül.
2012. febr. 5. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Reszelt alma vagy esetleg körte, bármilyen hal szálkamentesen és olaj nélkül elkészítve. Főtt/párolt nyúl/vad/szárnyas/marha hús, brokkoli, fehér répa, natúr joghurt
2012. febr. 5. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

köszönöm !!

nah akkor jövő héten veszek húst neki :) alma van itthon akkor azt is adok neki úgy is imádja :D

2012. febr. 5. 18:06
 6/10 Akiteki ***** válasza:
Brokkolit nem adnék neki, az puffaszt.
2012. febr. 5. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
igen, a brokkoliról én is tudom hogy puffaszt..azt nem adtam volna neki..
2012. febr. 6. 16:37
 8/10 anonim ***** válasza:
Ezt eddig nem tudtam, ne haragudj, mondjuk én se sűrűn eszem a kutyának meg csak szárazat adok, de volt régebben aminek főztem így összeírtam, hogy mi az amit kaphat és ez benne volt. BARF diétában meg kifejezetten ajánlják ( [link] na mindegy legalább megint tanultam valami újat :)
2012. febr. 6. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
semmi gond , a link nem jelenik meg
2012. febr. 6. 18:07
 10/10 anonim ***** válasza:
2012. febr. 6. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!