Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik prémium kutyatápot...

Melyik prémium kutyatápot tartjátok kiemelkedőnek, melyiket használjátok?

Figyelt kérdés
Illetve hosszútávon - ÉVEKIG - 1 fajta kutyatápot adva (én ProPlan-t etetek) nem okoz eü. problémát? Váltani kellene időnként?
2012. febr. 10. 15:57
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

Itt meg tudod nézni az új összetételű Brit Prémium összetevőinek listáját. Az Adult L 25-45 kg közötti kutyáknak 40% csirkehúst tartalmaz, van benne glükozamin és kondroitin, és az ára is nagyon jó.


[link]

2012. febr. 10. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

Én Brit Care szuperprémium tápot adok neki. Eddig olyat adtam, amiben volt gabona (kukorica, stb.), amire igazából nincs igazából szüksége. Ez bárányos-rizses és csak az van benne, amire tényleg szüksége van egy kutyának. Elégedett vagyok vele, problémamentes. Ha későbbiekben problémát okozna, elkezdenék kutakodni az irányba, ha én állítom össze neki itthon a tápot (hús, túró, tojás, rizs, zöldségek stb.), hogy hogyan-miből-mennyi kell neki.

Nagyon jó az összetétele a tápnak, vess rá egy pillantást:

[link]

2012. febr. 10. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
Megnéztem és ott a izfokozók nem szimpatikusak, bár természetesnek irja, de ha már szükségesnek érzi, hogy beletegye, hát... Persze látom, hogy super premiumnak kategorizálja magát, azért egyenlőre távolságtartással kezelem, de köszi! :)
2012. febr. 10. 18:09
 14/20 anonim ***** válasza:
Hol látsz benne ízfokozót? Vagy melyik összetevőre gondolsz, hogy az?
2012. febr. 10. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

Jah, látom.. Természetes ízesítők..

Te tudod :)

De ami természetes, az rossz nem lehet :)

2012. febr. 10. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
51%
Az ízfokozó és a természetes aroma két külön fogalom.
2012. febr. 10. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
Utolsóhoz irom, hogy az "izesitő" számomra azt jelenti, hogy fel kell izesiteni ahhoz a kaját, hogy minél inkább kivánatos legyen. Ha domiál a hús, hal, akkor nem kell "felturbózni". Nem irja oda, hogy ez gyógynövény vagy mi, mint más prémium kajáknál jellemző. Szabvány szerint a kaják összetétel felsorolásánál mindig a bennük lévő összetevők arányában van sorrendben irva és itt eléggé elől szerepel az izesitő. Ez alapján számomra igy nem meggyőző, de ettől még persze jó kaja lehet :)
2012. febr. 10. 21:39
 18/20 anonim ***** válasza:
29%

ja ezzel az erővel pedigreere is válthatsz :)

...sima felnőtt Acana szerintem nem drága és fényévekkel jobb mint az itt említett tápok(kicsit olcsóbb is mint az eddig használt)

vagy ha eddig ProPlan volt akkor annak az olcsósított változata a Dogchow

(hasonló mint az RC és Pedigree esete)

ami garantált , hogy nem okoz eü problémát az háztáji vagy bio alapanyagok garantálhatják, vagy a gondosan összeállított "BARF" nyers koszt

2012. febr. 10. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
Az utsó hozzászólást nem értem, mert engem pont hogy zavar a plusz izesitő, és olyan tápot választok, amiben lehetőleg nincs. A ProPlant nem fogom mindenáron lecserélni, főleg nem Pedigree tipusra....
2012. febr. 10. 22:04
 20/20 anonim ***** válasza:

Én Eminent táppal etetek, nekem nagyon bevált, az összes kutyának azt adom!

prémium minőségű, és az árak is eléggé rendben vannak és a kutyáknak is jó.

itt meg tudod nézni a tápokat:

[link]

2012. febr. 11. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!