Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen olcsóbb prémium tápok...

Milyen olcsóbb prémium tápok vannak?

Figyelt kérdés
Olcsó alatt kb. 8000 huf-os tápot értek.:)
2012. jan. 6. 23:50
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:

Brit, Josera nekünk nagyon bevált.


Most Josera Activeot adunk a kutyánknak, de előtte az olcsóbb Josera Economy-t kapta, azelőtt pedig a kék Brit tápot, ezekkel sem volt semmi gondunk, széklete normális, nem túl sok, szőre fényes.

2012. jan. 6. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:

Chieftec, FSP, Chicony, Corsair

Ezek jó fajták a Chiconynak még az ára is elfogadható

2012. jan. 7. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:

Britet tőlük vettem:

[link]


Josera-t pedig innen:

[link]


Szerintem 20kg tápért nem sok a 10ezer, ha prémiumra vágysz.

Ráadásul a zoohausnál mindig lehet kérni ajándékot és ingyenes termékmintákat.

2012. jan. 7. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Köszi! Eddig nagyon gondolkoztam a Josera-n. De most kicsit elgondolkodtam a Brit-en is. 5 hónapos kölyökkutyám van. Melyiket ajánljátok jobban? Vagy van esetleg ezeknél megfelelőbb táp is ebben az árkategóriában?:)
2012. jan. 7. 00:32
 5/22 anonim ***** válasza:

Szia!


Érdemes összehasonlítanod azt is, hogy egyes tápoknál mennyi a napi adag a kutyusnak, mert lehet, hogy 8 eFt-ért veszed a tápot, de többet kell belőle adnod, mint a drágábból.

Én Happy Dogot ajánlok még (a fentiek is jók), ennek ugyan 12eFt körül van a 15 kg-os tápja, de lehet, hogy kevesebb kell belőle.

Hasonlítsd össze a tápokat ebből a szempontból is, mert könnyen lehet, hogy ugyan drágább, de tovább elég!

2012. jan. 7. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Köszi! Igazából most a Brit-en gondolkodok nagyon, csak egy a bibi. Kölyök kutyám van és kistestű. A Brit-nek a Juniorja pedig nagy testű kölyök kutyáknak van, ha jól látom. :/ Így az kilőve.
2012. jan. 7. 11:21
 7/22 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy 6 hónapos koráig a Baby-t kell neki adni, ha más tápot nézel, ezt keresd neki... 6 hónapos kora után van a junior.
2012. jan. 7. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Most néztem Happy Dogot, de 15 kg-ban nincsen kisméretű, kölyök kutyáknak való, pedig az megfelelő lenne. Viszont Happy Dog-ból van 15kg-os minden idős kutyák számára való. Az jó lenne egy kisméretű, kölyökkutyának szerintetek? :)
2012. jan. 7. 13:33
 9/22 anonim ***** válasza:
Hm. Legjobb nekik a koruknak megfelelő táp. Azért linkeld be, megnézem. Eszembe jutott, hogy ugye a tàpoknàl is van olyan, hogy felbontàs utàn x ideig ajànlott felhasznàlni és mivel kis testű a kutyusod, nem kéne sok belőle, lehet h letelne ez az idő a 15 kg-os tàpnàl, ezért van belőle kisebb kiszerelés.
2012. jan. 7. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:

aha, azért van csak négy kg-ban csak. Kár, hogy nem értek hozzá. Lehet akkor elég lenne sokáig a 4kg-os arra gondolsz? Ez a minden korosztálynak való.


[link]

2012. jan. 7. 14:14
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!