Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik a legolcsóbb táp?

Melyik a legolcsóbb táp?

Figyelt kérdés

És az hány kilogramm, hol kapható?

Menhelyre szeretnénk minél több eledelt vinni, bár van egy keret, de érdekelnének, hogy melyik a legolcsóbb táp és konzerv esetleg?

A válaszokat előre is köszönöm! Egy 14 éves lány.


2012. febr. 10. 16:30
1 2
 1/12 anonim válasza:
Tescos
2012. febr. 10. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
A Tescos egyébként nem a legolcsóbb, szerintem az összes közül a Frakk nevű ami az auchanban kapható és a Mitvisz konzerv. A Tescos elég drága lett a minőségéhez képest néha annyiba kerül mint a Dorty ami nagyságrendekkel jobb.
2012. febr. 10. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 I3ady válasza:
0%
Ezt könnyen meglehet állapítani amelyiken a kutya örül az a drága és a márkás viszont ha a kutya szomorú vagy csak fekszik az az olcsó és márkátlan!!!Ennyi az egész!!!
2012. febr. 10. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
80%

Ezt így nehéz leírni, hiszen számtalan olyan termék létezik, amely márkaneve nem ismert.

Ha bemész egy állateledeles boltba, vagy hypermarketbe (pl. Auchan, ott nagy a választék) rendkívül sok étel közül válogathatsz.

Arra kell figyelni, hogy a legolcsóbb kaják szinte alig tartalmaznak értékelhető tápanyagot, inkább egyéb adalékanyagokkal vannak feldúsítva. 10-15 kg-os száraz táp már 3000 -4000 körül elérhető.


Ha igazán jót akarsz tenni és venni, akkor hentesnél vagy szintén állateledelesnél vegyél inkább csontos husit. Én általában csirke mell nyesedéket szoktam venni, ami kb. 200-230 ft/kg (általában fagyasztva adják, de ha megkérdezed mikor van a szállítás, akkor frissen is elhozható, aztán mindenki saját magának porciózhatja). Ennél egy konzerv is többe kerül és alig van benne hús.

De lehet venni cs.szárnyat, farhátat, stb.stb, már 200 ft alatt is. És ha még marad pénzed, akkor vehetsz hozzá egy kis tésztát, rizst (szintén állateledelesnél).

Ezeket csak picit kell megfőzni, meleg étel is és tápanyagban gazdagabb mint az olcsó konzervek, száraz kajcsik.

Egyébként nagyon aranyos tőled, hogy ilyen ötleteid vannak! Gratulálok és kívánom, hogy maradj ilyen!

2012. febr. 10. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
62%

ezt találtam hirtelen, de minnél nagyobb kiszerelésben veszel egy adott tápot, annál olcsóbb...


Porcijó Floki száraz kutyatáp 30 kg

Ára: 7,289 Ft

ingyen házhoz is szállítja a tápfutár.hu

szerintem elviszik egyenesen a menhelyre is ha oda kéred!

2012. febr. 10. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

ez az utolsó igen drága...

mega kutyaeledel, az árához képest meglepően jó minőségű, mert magyar gyártmányú.

15 kg kb. 3000 Ft, 4 zsáktól már szállítanak házhoz is.

2012. febr. 10. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

utolsó előtti vagyok:

azt hittem ez olcsónak számít :)

bocsi...

2012. febr. 10. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Tescoban Vahur, Alphavet/alphazoo-ban az alfi, auchant nem tudom.

40kg-os josera economy 11000Ft a zoofast.hu-n ingyenes házhozszállítással, ez jobb, mint a fent említettek. Még a susa gyárt egész olcsó tápokat, ha felveheted a forgalmazóval a kapcsolatot (susa.hu) és érdeklődhetsz nála, nagyobb mennyiségnél elég kedvező áron adják.

Ha nem csak a mennyiség a fontos, akkor a decathlonban lehet kapni az outdog 100 elnevezésű kutyatápot [link] sokkal tovább elég lesz a menhelynek, mivel kevesebbet kell adni belőle a kutyáknak, mint a legolcsóbbakból és minőségileg is jobb.

Konzervet szerintem ne vegyetek, helyette is inkább tápot vagy mirelit kutyakaját (csirkefej nálunk 120Ft/kg, csirkenyak 140Ft/kg...állateledelesnél lehet kapni, nem nagy boltokban) és kutyatésztát vagy olcsó rizst.

2012. febr. 10. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Brutti válasza:
28%
Morzsi táp!!Ami a Pennyben kapható!!!És ebben van a e és b vitamin is!!!
2012. febr. 10. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
konzervet szerintem se, drága is és semmi tápanyag nincs benne.
2012. febr. 10. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!