Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyibe kerül a legolcsóbb...

Mennyibe kerül a legolcsóbb amerikai staffordshire terrier?

Figyelt kérdés
2011. szept. 19. 20:15
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
24%

Én 16.000 ért vettem,szép kölyköt baja nincs nem zokni agyilag.


Tudod.most jön hogy egy utolsó szemét szaporítót pénzeltem..

2011. szept. 19. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 A kérdező kommentje:
és milyen nevet ajánlanál egy kannak?
2011. szept. 19. 20:38
 3/35 anonim ***** válasza:
88%

Ahhoz képest, hogy a stafford is lassan olyan népszerű, mint pl.a yorkshire terrier, az amstaffok ára jóval alacsonyabb.

Én mondjuk tuti, hogy 60-70 ezer alatt nem vennék semmilyen kutyát, de ha Neked tökmindegy, hogy milyen putri helyről veszel, akkor az expresszen, meg kiskutya.hu -n találsz pár ezer forintért.


Első, csak azért nem írom le, mert Te már elmondtad helyettünk sajnos az igazságot...

2011. szept. 19. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
25%

Tudod majd ha magyar embernek is megfizethető lesz egy kennel ára akkor nagyon szívesen veszek onnan.De nem így van,minimálbérből nem telik 150 ezer egy kutyára.


De persze most meg jön ,hogy akkor fogadjak örökbe,hát kösz nem azért nekem is lehet álmom amit megvalósítok az életben.


Kérdező.:Írhatnék neked sok sok nevet de amint meglátod úgyis tudni fogod,hogy illik-e hozzá vagy sem amit kigondoltál,úgyhogy ez csak rajtad múlik.


Vannak egész jók : http://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__kutyak__1364932

2011. szept. 19. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
100%
A kutyám nem egy tutiszuper kennelből jött. Szeretem, nagyon jó kutya. Nem tenyésztem tovább. Amikor megkerestem egy tenyésztőt és egy "selejtes" (nem kiállításra szánt) kutyát 80.000-ért akart adni, akkor feladtam. Válassz belátásod szerint, de nézd meg honnan jön a kutya. Másrészt talán ennél a fajtánál a legnagyobb a rizikó, hogy nem amstaff lesz a kölyök. A barátnőm vett egyet, és kicsin aranyos volt, felnőtt korában viszont mindenre hasonlít csak nem amstaffra. 20 ezer talán sok volt egy keverékért.
2011. szept. 19. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim válasza:
25%

Nem értem mivel jobb egy kennelből többszörös áron vásárolni mint egy szaporítótól? Mert a kennelesnek 100szoros olimpiai bajnok távolbanéző felmenője van?AZ egy dolgok h meg kell nézni honnan veszi az ember de azért ez túlzás hogy ennyire túlkomplikálják egyesek.

Kicsit durva példa de pl ez olyan mint mobilba az Iphone, jó telefon csak túl van árazva...Egy alacsonyabb áru telefon is tudja azt amit ő.

2011. szept. 19. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 Akiteki ***** válasza:
100%

A legolcsóbb a fajtamentőknél van.

Ott is azt kapod, amit a szaporítóknál csak ingyen.

2011. szept. 19. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
100%

[link]


itt vannak a legolcsóbbak

2011. szept. 19. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim válasza:
17%

Nem értem mivel jobb egy kennelből többszörös áron vásárolni mint egy szaporítótól? Mert a kennelesnek 100szoros olimpiai bajnok távolbanéző felmenője van?AZ egy dolgok h meg kell nézni honnan veszi az ember de azért ez túlzás hogy ennyire túlkomplikálják egyesek.

Kicsit durva példa de pl ez olyan mint mobilba az Iphone, jó telefon csak túl van árazva...Egy alacsonyabb áru telefon is tudja azt amit ő.

2011. szept. 19. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
100%

"ez olyan mint mobilba az Iphone, jó telefon csak túl van árazva...Egy alacsonyabb áru telefon is tudja azt amit ő"


Igen, mondjuk egy Samsung Galaxy, ami szintén marha drága, de a q drágánál egy kicsit olcsóbb.

Ez a hasonlat úgy néz ki lefordítva, hogy nem kell a legeslegjobb kennelből venni kutyát, mert vannak olyan tenyésztők, akik nem viszik nemzetközi kiállításokra a kutyáikat, de attól még nagyon minőségi kölyköket árulnak.


Ugyanúgy, ahogy nincs no name okostelefon, ugyanúgy nincs a szaporítóknál minőségi kölyök. Vagy ha van is, az sem olcsó. Aki pénzt szán rá, hogy kivizsgáltassa a szülőket, rendszeresen állatorvos ellenőrizze a szukát, és a kölyköket oltassa, megfelelően nevelje 2 hónapig, chipet rakasson bele, az nem fogja eladni 15 ezerért a kölyköket.

2011. szept. 20. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!