Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik a legolcsóbb fiatal...

Melyik a legolcsóbb fiatal kutyáknak való táp?

Figyelt kérdés
Tudom a hátrányokat, konkrét dolog miatt kérdezem légyszi most csak a kérdésre válaszoljatok.
2012. jan. 31. 16:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
A tescos színesre tippelnék, vagy a márkátlan, mindig akciósokra élelmiszer boltokban, de még egyszer nem mertem a közelükbe menni, nehogy lássam, miből készültek, mit tartalmaznak.
2012. jan. 31. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nem mert azokból nincs junior verzió.
2012. jan. 31. 17:08
 3/11 anonim ***** válasza:
pedigree például. de azt a legrosszabb ellenségemnek sem adnám nemhogy a kutyámnak.
2012. jan. 31. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
az az nem a pedigreet botrányos árakon adják. (legalábbis nálunk)
2012. jan. 31. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Jó tápok árában van itt a tescoban a pedigree annál olcsóbbra gondoltam :)

Mint pl itt olvastam a panzi juniort az olcsó, de annál olsóbbat nem árulnak?

2012. jan. 31. 17:28
 6/11 Mailerdeamon ***** válasza:

Hát bemész a boltba és megveszed a legolcsóbbat. :)


Egyébként nem biztos, hogy anyagilag megéri, mert a jó minőségűből csak a töredékét kell etetni, mint egy olcsóból.

2012. jan. 31. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
valaki valamelyik kérdésnél talán neo maxi mixet, vagy maxi mix neot emlegetett, hogy az olcsó
2012. jan. 31. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Néztem de nem találtam róla semmit :/
2012. jan. 31. 18:11
 9/11 anonim ***** válasza:
66%
tescosnál olcsóbb az nagyon nem jó egy kölyök kutyának a henteseknél is meglehet érdeklődni de vannak olyan állateledel boltok ahogy fagyasztott dolgokat lehet venni (csirke nyak,csirkefarhát, vad nyesedék,pulyka máj ) ez kb 180-300 ft-ból meg van 1 kg és akkor főzhetsz hozzá egy kis rizst abból a legolcsóbb is jó,meg esetleg egy kis répa,egészségesebb és szerintem jobban kijösz..a tescos meg a pedigreeből meg sokat kell adni a kutyának míg egy jobb minőségűből kevesebbet hosszú távon is többszörösen jobb a minőségi táp... a dog chow is nagy drága számodra???
2012. jan. 31. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Max Mix Neo-val etetek. 15kg Én 4.000Ft-ért veszem de jó az összetétele.

Viszonylag jó összetételő táp.

Amúgy most le van akciózva 3.000valamennyire...

Itt lehet rendelni: [link]

2012. jan. 31. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!