Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyibe kerül a Shar-pei...

Mennyibe kerül a Shar-pei szemkörüli bőrműtétje? Sok gond van a bőrével vagy csak a szemkörülivel?

Figyelt kérdés

Párommal szerelmesek lettünk egy Shar-pei-be.. Elolvastunk minden lehetséges oldalt róluk, idális kutya lenne Nekünk. Viszont hallottam már, hogy kényes fajta, drága a bőrműtét (plasztika). Van valakinek tapasztalata? Sürgős lenne a válasz.

Előre is köszi a segítséget!


2009. jún. 3. 08:05
 1/3 anonim ***** válasza:

[link]


A doktornő szemműtétekre specializálódott, hívd fel, biztos meg tudja mondani mennyibe kerülne a műtét.

2009. jún. 3. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
nagyban függ attól milyen műtét...de átlagosan szerintem, 150-nél kezdődik.
2009. jún. 3. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
nem biztos hogy kell műteni a szemét, ha jó helyről veszed, valószínleg nem lesznek ilyen gondjai (a jó hely alatt nem az 50ezerért, tk nélküli szaporítós kutyát értem). viszont a szemén kívül ezer más baja lehet. nekem sharp keverékem van, de hozta az összes létező lehetséges fajtabetegséget (allergia, bőrgomba, dp, patella, szembajok). úgyhogy úgy készüljetek, hogy prémium táp, és sok-sok odafigyelés. drága mulatság lehet a kezelése. amúgy tudom ajánlani az én állatorvosomat (minivet állatorvosi rendelő, googleba írd be), ott szerintem kb 30ból megvan a szemműtét (ha csak egy sima entrópiumoperációról van szó), és sok sharppal járnak oda. a 150 nevetségesen sok, ahol ennyit akarnak rólatok legombolni, onnan forduljatok ki nagyon gyorsan.
2009. jún. 8. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!