Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Budapesten jó állatáruházak?

Budapesten jó állatáruházak?

Figyelt kérdés
Fressnapfban voltam, nem volt túl nagy választék. Tudtok valami olyat, ami nagy alapterületű és kutyák számára sok termék van?
2012. febr. 11. 18:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Alpha zoo. Egyébként szerintem a Zoodomban és a Fressnapfban is nagy a választék pedig én egy kisfressnapfba járok, még egy kutyatenyésztőnek is nem h egy hobbi tartónak.
2012. febr. 11. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Tegnap voltam újbudai fressnapfban, alig volt valami, pórázokból 2 fajta kb. fekhelyekből is. Köszönöm, utánanézek azoknak amiket írtál!
2012. febr. 11. 18:45
 3/4 anonim ***** válasza:
A legjobb szerintem az alphavet ott van, ahol a MEOE. Hatalmas és szinte minden van.
2012. febr. 11. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
a pesti fressnapf az r.ohadt nagy , 2x voltam ott, itt nálunk is nyílt egy kicsi a tesconál,egyedül az a bajom hogy kevés a táp fajta benne, a pestibe szinte minden tápfajta volt..amúgy felszerelés ügyileg a kisebbek is elvannak látva..nekem 2 dolog hiányzik a kisebb-ből hogy kevés a táp fajta meg az hogy ott rengeteg juti falatott lehet venni kimérve, itt 3-4 félét lehet csak...
2012. febr. 11. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!