Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hallotam már hogy kutyáknak...

Hallotam már hogy kutyáknak otthol csinálják a fülvágást! Télleg meglehet otthol is oldani? Mi kell hozzá?

Figyelt kérdés
2012. febr. 11. 18:57
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
9%
nETEN MÉG DURVÁBBAK IS VANNAK
2012. febr. 11. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Igen én is hallottam: házhoz ment az orvos.
2012. febr. 11. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Régi tenyésztők még csinálták, de ők inkább mára csak saját kennelen belül. rendelkeztek sablonnal, tudták milyen, mennyi altatószer szükséges, varrtak stb. Gyakorlatuk volt benne. De azért egy szép tiszta steril rendelőben , állatrovossal jobb az ilyet megcsináltatni.
2012. febr. 11. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Elvérzik a kutya, vagy ha nem, elfertőződik a seb, vagy ha nem, ronda lesz, mint a bűn. Hol élünk?


A közép-ázsiaiak fülét tudtommal úgy csonkolták eredetileg az "őshazában", hogy a két fülénél fogva megpördítették a kiskutyát, míg le nem szakadt, de ez kimeríti az állatkínzás fogalmát.

2012. febr. 12. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!