Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Sétáltunk kutyámmal délután...

Sétáltunk kutyámmal délután erdőre, de mikor hazaértünk és én bementem, bent maradt. Anyuék nem vették észre, és felmelegedett. Most kb 3 óra után én vettem észre, kizárták udvarra. A kérdésem, h nem betegszik meg reggelre? Nem hal meg? Vagy ilyesmi?

Figyelt kérdés
:( :(
2012. febr. 11. 20:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nem értem egészen, hogy mi a körülmény,de milyen fajtáról van szó?
2012. febr. 11. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Semmi baja nem lesz. Gondolom, van megfelelő háza, vagy helye, ahol melegedhet.
2012. febr. 11. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Máltai pincs apa és utcamix keverék. De mindenben az apjára hasonlít. azért mert mondták h ha kinti kutya és felmelegszik, aztán kimegy a per pill. mínusz 18 fokba, akkor h megfázik... :( és most h séta után bundája havas volt meg minden, 3 óráig aludt a kályhánál, és gondolom totál felmelegedett a fagyos teste, de most kiküldték a hidegre. először futkosott az udvaron, most bebújt ólba.


az ól fából van, plusz szigetelővel bevonva, plusz tető alatt bejárattal fal irányba, szélmentes(de az most nincs is) szőnyeg van benne, plusz pokróc...


:s de akkor ugye nem fázik meg? :(

2012. febr. 11. 20:40
 4/12 anonim ***** válasza:
0%
dehogy, a kutyák kinti jószágok. Biztos van háza. Tegnap sem fagyott meg. Jó, hoyg kicsit át tudott melegedni.
2012. febr. 11. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
Valoszimübb, hogy ha kint leolvad rola a ho és ugy megy be a házba akkor fázik meg. Szárazon kiment, futott, ha fázik bemegy az olba nem lesz naja. :)
2012. febr. 11. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
nem. Jó hoyg megszáradt előtte.
2012. febr. 11. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm, így legyen... csak ez a szemét mindennel ijesztgetett ... :( Adtam neki puszit, ólba van, remélem fog aludni,még féltem őt, de majd még kimegyek őt megnézni :) köszönöm...
2012. febr. 11. 20:45
 8/12 anonim ***** válasza:

Én meg azt hallottam, hogy hidegben érdemes néha beengedni a kutyát kicsit felmelegedni...

Nem hiszem, hogy ennyitől lenne baja. Nálunk a kutya be van engedve, hogy ott egyen egy kis langyos levest, meg ilyesmit. Aztán kéretőzik is ki.

Semmi baja évek óta.

2012. febr. 11. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
óó akkor jó, már pont a legnagyobb hidegekbe tiltották meg h bejönnön, de ezek szerint hülyeséget mondott.. és tényleg jó h picit megpihent melegen
2012. febr. 11. 20:50
 10/12 anonim ***** válasza:
takerd be egy ronggyal. És tegyél rongyból eg y"függönyt" az ólajtóra! Szögezd fel!
2012. febr. 11. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!