Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a jobb? ha nőstény, vagy...

Szanomika kérdése:

Mi a jobb? ha nőstény, vagy ha kan kutyát tartasz meg a nőstény kutyád mellé az első alomból?

Figyelt kérdés

2012. febr. 12. 12:43
 1/6 anonim ***** válasza:
65%

Eleve ott kezdődik, hogy almot csak akkor vállalok, ha megtanultam, hogy a kutyáknál szukák és kanok vannak.

Aki ilyen dolgokkal sincs tisztában, az ivartalanítsa a kutyáját és semmilyen almot ne csináljon vele.

2012. febr. 12. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
71%
Az a jobb, ha ivartalanítom a kutyám, hogyha nem akarok komolyan tenyészteni vele, még csak ne is szaporítsak. Neked is ezt ajánlom, főleg a kutyád érdekében. A végén ennyi hozzáértéssel egy "bakk" vagy "nőstény" sem éri meg a pár napos kort.
2012. febr. 12. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
74%
Ha megtartasz egy kant, akkor lesz egy frankó kis belterjes almod. Gondolom ivartalanítani nem fogsz.
2012. febr. 12. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Akiteki ***** válasza:
69%
Ha egy picike fogalmad is lenne a tenyésztésről, magadtól tudnád a választ. Ne legyen se első, se következő alom, van elég gazdátlan kutya.
2012. febr. 12. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Milyen fajtáról van szó? Egyébként én nőstényt hagynék, nehogy véletlen baj legyen belőle.. De ivartalanitsd legalább az egyiket, ha külön neműeket tartassz.

És ne hozz le több almot.

2012. febr. 12. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én kant tartanék meg, természetesen valamelyikőjüket ivartalaníttatnám.
2012. febr. 12. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!