Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi kell ahhoz, hogy ha a...

Mi kell ahhoz, hogy ha a kutyát külföldre szeretném eladás céljából kivinni? ( Pl: Németország )

Figyelt kérdés
Ezt úgy gondolom, hogy ha elkelt a kutyus külföldre mi kell ahhoz hogy kivihessem. Illetve mennyi kutyust lehet kivinni. Ha nagyobb mennyiségbe vinnék ki akkor ahhoz mi kell? Előre is köszönöm
2012. febr. 12. 21:42
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Elhiheted, hogy nem fogom a vakvilágba kivinni a kutyáimat. Azért mondtam nagyobb számot, hogy ilyen esetben mit kell tenni. Én úgy tudtam, hogy 5 kutyáig nem szoktak variálni. Én nem az a parkolóból árulós tenyésztő vagyok.
2012. febr. 12. 22:37
 12/18 anonim ***** válasza:

Nah, hogy válaszoljak valami értelmeset is..

[link]

itt szétnéztél már?

2012. febr. 12. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 Akiteki ***** válasza:
62%
Kereslet? Akkor szépen idejön érte a gazdi és elviszi. Nekem ez így gyanús.
2012. febr. 12. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Nem tudom ezen mi a gyanús. Már nem egy külföldi emberke érdeklődött kutya ügyben de nem tudja megoldani hogy eljöjjön a kutyusért. Nekem időm és pénzem is van. És esetleg akkor kivinném.
2012. febr. 12. 22:45
 15/18 A kérdező kommentje:
Legutóbb egy magyar származású hölgy keresett fel aki kint él Németországban. És mondta, hogy ott kint papírok nélkül is megfizethetetlen a kutyák ára. És még így is megérné kifizetnie a törzskönyves kiskutyáért. De nem tud haza jönni.
2012. febr. 12. 22:48
 16/18 anonim ***** válasza:

Talán, ha erre rákeresnél...

... állatok kereskedelmi célú szállítását a 92/65/EGK irányelv szabályozza.

2012. febr. 12. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az utolsónak erre lettem volna kíváncsi:)
2012. febr. 12. 22:54
 18/18 anonim ***** válasza:

[link]

Szerintem itt megtalálod a választ.

2012. febr. 12. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!