Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Jobban járnék ha Németországba...

Jobban járnék ha Németországban tennék le rajtengedélyvizsgát?

Figyelt kérdés
Nemrég azt olvastam, hogy aki Németben végzi el sikeresen a rajtengedélyvizsgát az tényleg tud lovagolni, mert ott szigorúbbak. Ez későbbiekben jó pont lehet? (Pl. ha lovakkal szeretnék foglalkozni a jövőben, vagy csak versenyeken, stb.)

2012. jan. 15. 14:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem neked jobb, keményebb, jobban megtanulsz lovagolni.
2012. jan. 15. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem jobban jársz, de lehet hogy ha itthon szeretnél vele versenyezni akkor honosítani kell (ami lehet, hogy pénzbe kerül). Erről kérdezd meg a Magyar Lovas Szövetséget, ők tudnak pontosat mondani.

Ha azt nézzük neked csak jó, hogy normálisan megtanulsz lovagolni, mert itthon katasztrofális, hogy milyen lovasok kapnak rajtengedélyt.

2012. jan. 15. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A rajtengedély vizsga egy nudli. Azzal csak azt bizonyítod hogy fent tudsz maradni a lovon. És nagyjából csak az érdekli a vizsgáztatókat. Az elmélet meg olyan alap dolgok hogy az hihetetlen. Azzal csak belépést nyersz magasabb szintű versenyekre de nem érdemes érte németországba kimenni, ugyan is ha hazajössz, és van egy rajtengedélyed, attól nem leszel nagyobb lovas.
2012. jan. 15. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha van lehetőséged kint megcsinálni, szerintem csináld meg, ha megteheted, akkor kint is, és itthon is, de a legjobb az lenne, ha lenne lehetőséged kint maradni, ha mástnem, legalább dolgozni... Németben nagyon jó a lovazás, sokkal magasabb szintű minden...
2012. jan. 15. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen, pont azért szeretnék kint mert néhány év múlva ott szeretnék lovakkal dolgozni, és akkor itthon nem vesződnék vele... :)
2012. jan. 16. 13:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!