Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Etetőedény tisztítása?

Etetőedény tisztítása?

Figyelt kérdés
A kutyám tányérja nagyon piszkos. (kívülről) A belseje nem, de kivülre rászáradt minden piszok, és ez nagyon zavar. Hogyan tudnám kitisztítani
2012. febr. 14. 15:39
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Megnyugodtam :D
2012. febr. 14. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Ennek örülök. :D
2012. febr. 14. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 Akiteki ***** válasza:
Én nem minden étkezés után. Mikor csak szárazon kapják a tápot, akkor nem mosogatom. Most főztem bele husit meg tésztát, az után muszáj elmosogatni. De szeretem havonta egyszer berakni a mosogatógépbe, mert akkor olyan szépen csillognak.
2012. febr. 14. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Mosogatószerrel, ugyanúgy, ahogy a saját edényeinket is. Aztán alaposan leöblítem, és tarammm! kész is van:)
2012. febr. 14. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Szia!

Én etetések előtt szoktam kisuvickolni. Jó forró vízben, sok mosogatószerrel, utánna nagyon alaposan kiöblítem, aztán szárazra törlöm egy konyhai törlőkendővel. Amugy meg nem kellene mindenkit egyből lehurrogni csak, mert föltesz egy kérdést!! Normálisan is lehet válaszolni nem lekezelő stílusban!!

2012. febr. 14. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

ma 16:30

Tudod, kérdést jól feltenni is igazi művészet.

Amit Te beírtál, bizony hozta magával a válaszokat. Ha eleve úgy kérdeztél volna, ahogy másodjára írtad, egészen más válaszokat kaptál volna.

2012. febr. 14. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!