Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Brit Adult-al etet valaki?

Brit Adult-al etet valaki?

Figyelt kérdés

[link]


Vélemények? Észrevételek?Hústartalom? Mennyit adtok hány kg-os kutyának?


2012. febr. 14. 17:55
 1/6 anonim ***** válasza:
Tegnap rendeltem meg, valószínűleg holnap jön. Utána tudok már konkrétumokat írni. Három kutyám van, két 25 és egy 15 kilós. Eddig Eminenttel etettem, de nagyon drága lett, ezért váltok.
2012. febr. 14. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Mailerdeamon ***** válasza:

Most mi is ezt etetünk, de már nincs energiánk egyenként kimérni a kb. 15 kutyának, így egy részük rendesen dagadt. Az adagolást látod majd a zsákon.


Csirkehús és a termék csirke eredetű (min. 30%), rizs, kukorica, búza, cukorrépa pép, élesztő, baromfizsír, lazacolaj, ásványi anyagok, glükózamin, kondroitin-szulfát, DL-metionin, L-lizin, réz-szulfát pentahidrát, A-vitamin, D3-vitamin, E-vitamin


Fehérje 23%, zsír 9%.

2012. febr. 14. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2012. febr. 15. 09:19
 4/6 anonim ***** válasza:

Hello a Brit nek most van egy új tápcsaládja a Brit Premium 40 % hús tartalom és nem sokkal drágább. [link]

Szerintem ez jobban megéri.

2012. febr. 15. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Megjött a táp, megeszik, egyenlőre semmi szembeötlő változás nincs, bár elég biztatónak tűnik, hogy egy 20 kilós kutyának elég csak 200g belőle. A székletük jó, szóval idáig oké, majd írok hogy mi van pár hét múlva.
2012. febr. 17. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Szia!


Köszi az infot!!

2012. febr. 18. 09:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!