Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Jók a Farmina tápok? Etet...

Jók a Farmina tápok? Etet valaki ezzel? Vélemény?

Figyelt kérdés
[link]
2012. febr. 10. 14:35
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon jó tápok. A Top Farmina, amit belinkeltél, az kivételesen jó, én munkakutyáknak adom. A kutyák imádják, szerintem az összetétele is nagyon jó, és ár-érték arányban szuper. Ezen kívül még a Puppy Large Breed tápon is neveltem már fel kölyköket és nagyon bevált. Nem kell belőle sok, jól hasznosítják.
2012. febr. 10. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Most rendeltem 1 zsákkal abból amit belinkeltem, tegnap óta kapják a kutyáim. Előtte Joserát 25/15, majd Happy Dogot 30/20 kapták, de soványnak látom őket (na nem annyira, de...), pedig az ajánlott adagoknál többet adtam ezekből. Az átlagosnál kicsit többet mozognak. Remélem a Farmina jó választás végre.
2012. febr. 10. 15:22
 3/6 Akiteki ***** válasza:
A happy dogtól nálam is fogyott mindenki. Most bontottam ki a 11. zsák farminát. Nagyon ízlik mindenkinek és jó kondiban vannak. Aki sovány volt, azt is sikerült felhízlalni vele, és érdekes, hogy aki dagi, az meg fogyott. Ezt csak úgy tudom elképzelni, hogy ideális az összetétele.
2012. febr. 10. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Ti betartjátok az ajánlott adagot? Eddig minden tápból többet kellett adnom, hogy jó kondiban legyenek, azért kérdezem.
2012. febr. 12. 16:30
 5/6 anonim ***** válasza:

Első vagyok. Sosem szoktam nézni, hogy mit ajánl a gyártó és nem is szoktam mérni a napi adagot. Szemre látom, hogy melyik kutyám mennyi tápot igényel, és hetek telnek el, mire kitapasztalod, hogy az adott tápból mi a jó a kutyának.


Elkezdheted etetni az előírás szerint, de nem kell hozzá ragaszkodni. Konditól, aktivitástól, anyagcserétől, egészségügyi állapottól, stb. függ, hogy kell-e rajta változtatnod.


Bízz magadban, a úgy látod, hogy több kell neki, akkor adj neki többet.

2012. febr. 12. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Akiteki ***** válasza:
Én sem szoktam méricskélni. Nagymamám fél literes bögréje az adagoló. Ha valakit soványnak találok, az kap púpozva, aki normális, az csapottan. Aki meg dagi, annak csak a felét adom.
2012. febr. 12. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!