Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit csináljak? Többi lent.

Anetalia kérdése:

Mit csináljak? Többi lent.

Figyelt kérdés
Mentem sétálni a kutyámal és egy öreg ember azt gondolta hogy egy idegen kutyát meg szabad és meg verte az én kiskutyámat.Mit csináljak?
2012. febr. 14. 18:14
 1/10 anonim ***** válasza:
Jelentsd fel. Mégis mit képzel az ilyen?! Én ott helyben pofán vágtam volna! Nem hiszem el, hogy ilyen létezik egyáltalán!
2012. febr. 14. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Te addig hol voltál? Mi történt pontosan?
2012. febr. 14. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Mailerdeamon ***** válasza:

Biztos "támadni akart". :)


Hogy mit csinálj? Hát ne hagyd neki!

2012. febr. 14. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ez a kérdés kacsa. Nincsenek ilyen sötét emberek a világon. (mint te és mint az állítólagos kutyaverő)
2012. febr. 14. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Hát én a helyedben reflexből félholtra vertem volna az illetőt...
2012. febr. 15. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Hát ez a történet nekem is sántít! 1,ha a kutya mellettem sétál,tuti beterítem,ha valaki bántani akarja! 2,milyen gazdi az olyan,aki nem védi meg a kutyáját? 3,nem hiszem,hogy valaki mer ilyet tenni! Ha mégis,akkor nem verte volna,hanem csak megpróbálja,vagy egyszer üti meg,mert a következőre már nem lett volna ideje,vagy lehetősége,mert lehet hogy nő vagyok,de eltörtem volna az orrát,az tuti!
2012. febr. 15. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Hát ez ugy van :D Hogy ez aki írta ezt a kérdést a tesóm.)

8 éves és vitte sétáltatni a kutyánkat és ott volt 1 öregember a kutyánk rá ugrott. Ő meg meg pofozta.Én nem voltam ott de ha ott lettem volna...A tesóm (lány) meg annyiba hagyta szégyen szemre ennyit erről. És ilyen kérdéseket nem kell fel tenni Tímea mert ugyse teszel semmit. Akkor kellet volna megpofozni de te ott áltál megszeppenve mit egy hülyegyerek.És nem a te kutyád szal ne igy tedd fel a kérdést hanem közös.


Szégyen.

2012. febr. 17. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Így már más. Szegény húgod, mit is tudott volna tenni 8 évesen egy felnőtt férfi ellen? Ha szembeszáll az öreggel, könnyen még Ő is kapott volna egy pofont. Te mennyi idős vagy? Nem lehetsz valami jó testvér. :(
2012. febr. 17. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nem is 8 vagyok .Ő csak 11.
2012. febr. 18. 15:28
 10/10 anonim ***** válasza:
Háhá :D tudsz hazudni teso de 9 vagy én meg 16 de bocs :) És szerintem egy 70 éves ellen bírt volna főleg hogy a tesóm 60 kilos ::DDD Engem majdnem lenyom
2012. márc. 30. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!