Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Meg lehet tanítani valahogy,...

Meg lehet tanítani valahogy, hogy jelezzen, ha ki kell mennie, vagy magától kell, hogy rájöjjön?

Figyelt kérdés

4 hónapos a kutyusom és már kb. 80%-ban szobatiszta, de van amikor naponta több baleset is előfordul (gondolom mikor többet is iszik). Nagy segítség lenne, ha jelezne, hogy ki kell mennie és akkor eldobnék mindent és vinném le.:) Szóval erre meg lehet tanítani valahogy?

És van egy másik dolog amiről érdekelne a véleményetek: A párom nem akarta beengedni a hálószobába a kutyust, főleg amíg nem szobatiszta. Viszont most megegyeztünk, hogy leterítek az ajtótól az ágyig egy plédet és azon bejöhet. Nem is pisilt ide eddig viszont tegnap nagyot néztem mikor ültünk az ágyon és ő célirányosan rámászott a plédre és odapisilt holott 20 perccel azelőtt volt lent. Ilyenkor nem szokott már máshova sem pisilni, max. ha már több órája tartja vissza, szóval ezen ledöbbentem. Ez miért lehetett?


2012. febr. 15. 11:01
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Egy idő után észre fogod venni, hogyha pisilnie kell. Mindig szokták valami módon jelezni. Az én kutyusom halkan nyögni szokott, onnan tudom. A plédet meg szerintem mostmár ne terítsd le, mert akkor meg azért fogja lepisilni, mert érzi rajta az elöző pisi szagát.

2012. febr. 15. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!