Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen szögből érdemes lefényk...

Petrusi kérdése:

Milyen szögből érdemes lefényképezni egy schnauzert, ha azt akarom, hogy az arca is látsszon?

Figyelt kérdés
2012. febr. 15. 17:20
 1/8 anonim ***** válasza:
Szemből? Féloldalról? Alulról? Vagy bárhonnan, mikor rád néz? :)
2012. febr. 15. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igen, köszi, csak arra lennék kíváncsi, hogy nem lehetne-e úgy, hogy az arca és a teste egyszerre legyen a képen.
2012. febr. 15. 17:23
 3/8 Akiteki ***** válasza:
Guggolj le a kutyával egy magasságra. Valaki állítsa be a kutyát oldalról. Mikor elkattintod a gépet, akkor szólj neki, oda fog fordulni. Ha elég sok képet készítesz, lesz benne olyan, amikor pont szépen áll és rád is néz. :) Nem könnyű művelet, úgy 50-ből 1 kép sikerül. Jó szórakozást!:)
2012. febr. 15. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én úgy szoktam csinálni, hogy állva helyben maradásban ott hagyom a kutyát, beállok az oldalához, annyira, hogy teljesen beleférjen a képbe, általában követ a szemével, engem figyel, de ha nem, akkor is valamilyen hülye hanggal magamra vonom a figyelmét. Tudják az ebeim, hogy míg nem mondom, nem mozdulhatnak el. :)
2012. febr. 15. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Akiteki ***** válasza:
100%
Rendes ebeid vannak. Az enyémek folyton rohangálnának. Ha meg leguggolok, akkor odarohan képen nyalni. :)) Ezért két emberes nálunk. A kölykökről nem is beszélve. Nyáron csináltunk egy képen, hogy 5 kiskutya ül a kutyaház tetején. (Lapostetős) Mindenki csodálkozott, hogy sikerült ezt így megcsinálni. Hát úgy, hogy a lányom guggolt a ház mögött és fogta a farkukat.:))
2012. febr. 15. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Akiteki, ez aranyos! :) Nem olyan rendesek ám az enyémek sem! :) A helyben maradás és a behívás a két érzékeny pontom, ezt akárhogy is, de behajtom rajtuk. Bármikor előfordulhat, hogy az életük múlik majd ezen. De azért egy nagyobb fotózáshoz nekünk is kell előtte egy 3-4 órás séta. :)
2012. febr. 15. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Akiteki ***** válasza:
A behívás nekem is a rögeszmém. A helybenmaradás nem annyira. Mondjuk fekvésben még ok, az megy, de állásban nem bírom ki röhögés nélkül, ha jön utánam mikor otthagyom.
2012. febr. 15. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én olyan szintig elmentem az egyik kutyámnál a helyben maradásnál, mikor vizsgákra készültünk, hogy nyuszi pózban, meghajlós pózban, döglött kutya pózban ott kellet maradnia x ideig. Igaz, juhász kutya, viszonylag könnyű vele ezeket elérni és ő is imádja az ilyen bohóckodós feladatokat. :)
2012. febr. 15. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!