Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van okom aggodni egy 3 honapos...

Van okom aggodni egy 3 honapos kutya rosszalkodasaiert? Tanitgatom, roszolok de megis aggodom. Milyenek a 3 honapos kutyak? Ti hogy tapasztoltatok?

Figyelt kérdés
2012. febr. 15. 18:31
 1/5 anonim ***** válasza:
3 hónaposan rágnak mindent amit elérnek, és természetesen szét is hordják, így kénytelen voltam nem meglepődni mikor a papucsomat a kert leghátsó szegletében találtam meg.
2012. febr. 15. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
egy kölyökkutya sok bosszúságot tud okozni, de ekkor is nevelni kell, és nem bosszankodni.
2012. febr. 15. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ilyenkor kezdik váltani a fogukat, viszket az ínyük. Vegyél préseltbőr műcsontot, ezzel sokáig elszórakozik, le is fárad. Játsszatok olyat, hogy virslifalatkákat, vagy a kedvenc játékát eldugod (eleinte úgy, hogy lássa, és könnyű helyre), és neki meg kell keresnie. Ha megtalálta a játékot, nagyon lelkendezz, és adj virslidarabkát. A szimatolás nagyon fárasztó és szórakoztató neki :)
2012. febr. 15. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Változó szerintem. Az emberek sem egyformák. Nekem az egyik kutyám 3-4 hónapos koráig megtanulta az ülj, fekszik, láb mellett jön parancsszókat, és már a behívás is ment ha nem volt épp nagy játékban. Játék közben is figyelni rám csak később tanulta meg. Viszont megrágta az összes távirányítónkat, papucs, a laptopomból kiszedegette a billentyűk felét, egy vadonatúj méregdrága cipőmet és egy telefont is, meg persze mindent amit ért.


Egy másik kutyámmal még azt sem tudtam megértetni 3 tól 4 hónapos koráig, hogy rossz ha bent vécézik, a kedvenc wc-je a műbőr kanapénk volt, ki is kellett dobni :S. Se ülj, se állj, se semmi nem ment bele az agyába. Későn érő típus volt, de ő nagyon domináns alkat volt már így párhetes korában is.

Amstaff mindkettő, az első lány, a második fiú.

2012. febr. 15. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Három hónaposan még nagyon pici, rengeteg lehetőséged és időd van még őt tanulni, nevelgetni, és természetes az, hogy nem tud még mindent. Alaposan, következetesen, lépésről lépésre: [link] -n megtalálod az alapvető nevelési tanácsokat,amik biztosan segítségedre lesznek.
2012. febr. 16. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!