Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutya nevelésével kapcsolatos...

Kutya nevelésével kapcsolatos tv sorozatok, tudnátok segíteni melyik csatornán vannak és mikor?

Figyelt kérdés

Az egyiket tudom, hogy a nat.geographic-on van a Csodálatos kutyadoki...

De van egy másik, aminek vmi olyasmi a címe, hogy Én és a kutyám, 16 h körül megy, de melyik csatornán? És van még ezeken kívül valami? Vagy esetleg a netről nézhető bármelyik? Köszi!


2012. febr. 15. 16:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
National Geographic : csodálatos kutyadoki, nem tudom hánykor, de nagyon jó.
2012. febr. 15. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Csodálatos kutyadoki minden hétköznap du. 4-kor és pénteken este 11-kor is National Geographic

.

2012. febr. 15. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
vagy ott a Póráz két végén a spektrumon, de az egy rakás sz@r.
2012. febr. 15. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Póráz két végén a spektrumon megy délelőttönként 8-9körül, TV2 (?) ment az Egyik kutya másik nem, ezt meg lehet neten is nézni. És van ugye a Csodálatos kutyadoki délutánonként a nat. geo.n. Youtube-on amúgy vannak fent mindkettőből részek magyarul.

Azt nem mondanám, hogy hülyeség, ha néha megy a Tv (elég ritkán nézzük) akkor szórakozásként meg-megnézek 1-2részt, ha másra nem is de nekem arra jó hogy kikapcsol agyilag.

2012. febr. 15. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Mailerdeamon ***** válasza:
Abban a TV2-ős sorozatban morognak az emberek halál komolyan a kutyákra? Egyszer véletlenül odakapcsoltam, de gyorsan tovább is kellett váltanom, mert ez már mégiscsak túlzás! :)
2012. febr. 15. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
nekem az a véleményem, hogy tévéből nem lehet kutyát nevelni. Ráadásul ott az előzményeket nem látod, csak a problémát, és a megoldást. nem mondom 1-2 ötletet lehet hasznositani, de azt gondolom senki nem hiszi el, hogy pl. egy domináns, agressziv kutyát 40 perc alatt rendbe lehet tenni.
2012. febr. 15. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Előző nyilván nem 40 perc alatt lett a kutya megnevelve, hanem bele lett a lényeg sűrítve. Ilyen alapon pszichológushoz is felesleges járni, mert nem egy életen át próbál a pszichológus segíteni? Normális tanácsot nem hetekig kell magyarázni. Igenis hatásos egy-egy adott problémára a megoldás. Ez a filmekből is látszik! Na meg az is, hogy nem 40 perc alatt született a megoldás, hanem összevágták! Kicsit gondolkozz...
2012. febr. 16. 07:50
 8/11 anonim ***** válasza:

A csodálatos kutyadoki : National Geographic du:4-től

Mindent megtanulhatsz belőle .

2012. márc. 5. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Van valamelyik csatornán egy csaj , nos amíg nem hallottam Cesar Millan-ről csak őt néztem.

Mondhatom kb 1 évig néztem hébe hóba , de semmi nem ragadt meg bennem , nem hogy a kutyámban.

Amióta a csodálatos kutyadokit nézem , 100 % fordulat.

Abból mindent meg lehet tanulni.

Legalább is ami problémákkal küzködtünk , arra a megoldást megtaláltam és igen is , ha megfelelően , határozottan és következetesen tálaljuk kutyánknak , nagyon rövid idő alatt javulást látunk.

Nekem a kutyám maga a tökély lett, ( bár előtte sem volt kezelhetetlen , csak egy szétszort ) nekem meg nagyobb önbizalmat adott.

2012. márc. 5. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
2012. szept. 18. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!