Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Csivavások! Mennyire hullik a...

Csivavások! Mennyire hullik a Csivavátok szőre?

Figyelt kérdés
Pl. egy házi macskához képest??

2012. febr. 15. 19:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
ömm egy csivavának alig van szőre szal nem hulhat sőt legtöbbnek nincs is
2012. febr. 15. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Nincs csivavám, de a szomszédomnak van és ô télen rendszeresen pulcsiba kell hhordja mindehtová, mert nagyon hullik a szôre és könnyen megfázik. szerinte a hidegtôl van, szerintem meg a nem jó táplákozástól. Arra értem,hogy nem kiegyensúlyozott, a mi kutyáink naponta 2x kapnak mindig ugyanabban az idôben. A csivava visoznt naponta sokszor kap, rendszertelenül és nem is neki megfeleôl kaját. Eléggé zsíros dolgokat. És így nagyon hullik a szôre.


Cicám az van, de nagyon kevés szôr hullik le róla.

2012. febr. 15. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Elesô megcáfolnálak: a csivavának van szôre és az nagyon kényes is. Hamar elhulhat az a kevés is ami van.
2012. febr. 15. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ne mondjatok már ekkora hülyeségeket: persze,hogy van szôre a csivavának.
2012. febr. 15. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat!


Csak valaki azt mondja hogy nagyon, mást meg azt hogy szinte alig...

Nekem is volt már eddig 2x bent tartott házi macskám és nekik is szinte alig hullott a szőre.

Szóval ha valaki leírni hogy ahhoz képeset mennyire akkor már tudok viszonyítani.

2012. febr. 15. 19:52
 6/11 annnna válasza:

"ömm egy csivavának alig van szőre szal nem hulhat sőt legtöbbnek nincs is"


Nos, ez igazán értelmes válasz volt...

Konkrétan nekem hosszú szőrű csivim van, és eléggé hullik mostanában a szőre többszöri fésülés ellenére is. Anno volt házimacskám is, viszont neki a csivinél is jobban hullott. Szerintem a szőrhullás sok mindentől függhet...

2012. febr. 15. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 annnna válasza:

19:48


Nem feltétlen a rossz étkezéstől hullik a csivik szőre. Náluk is ugyanúgy van vedlés, továbbá betegségre is utalhat.

Az enyémnek nyár végén és most kezdett el hullani jobban. Kaját rendszeresen kap, nem összevissza, és az egyik legjobb minőségű táppal etetem.

2012. febr. 15. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Nekem van csivavám, és nagyon hullik a szőre!! a felveszem őt egy percre , a felsőm máris tiszta szőr sajnos://
2012. febr. 18. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nagyon hulliik :) Az összes pulcsim csupa szőrös lesz tőle,meg minden... De attól függetlenül imádom őt :)
2012. márc. 13. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Igen sajnos hullik neki. De valamit valamiért:)
2012. ápr. 3. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!