Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyire igaz az hogy azok a...

Mennyire igaz az hogy azok a kutyafajták amikre azt mondják hogy nem hullik a szőre tényleg nem hullik pl egy havanese elég hosszú szőrű tényleg nem hullik ki szó szerint? Mert egy uszkárról ami göndör elhiszem

Figyelt kérdés
2012. febr. 6. 17:59
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
nekem van egy bichon frise-m és egy havanese-m ,nem látok utánuk szőrt sehol,biztos hullik pár szőr szál de nem észrevehető, én 10 éve nem találkoztam szőrrel (a frise-m ennyi idős)
2012. febr. 6. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Igen igaz.

Nekem egy Máltaim volt de szőrt nem láttál utána soha...

Ezeknek a kutyáknak olyan szőrük van mint a haj. Az ember haja is néha hullik így az övék is de naponta 1-2 aszál szőr max...észre se lehet venni.....

2012. febr. 6. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mint ahogy az embernek is akkor hullik ki a legtöbb elhalt hajszála, mikor fésülködik, illetve el van töredezve, rendszeres (heti egy-két) fésüléssel, szőrápolással szinte egy fajta után sincs sok szőr a házban, ezen fajták után meg pláne.
2012. febr. 6. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
hát én nem tudhatom ezt mert csak kinti kutyáim voltak és nekem folyton az a tapasztalatom volt míg kicsik voltak a házban voltak és egy simogatás után minden ruhadarabom tiszta szőr, és amit akarok(vagyis a lányom) venni az benti kutya ezért csak olyan lehet ami nem hullat és nem kell 6x söpörni és felmosni naponta mert arra senkinek nincs ideje, ezért kérdeztem általánosságban akinek ilyen kutyája van mik a tapasztalatai
2012. febr. 6. 22:53
 5/5 anonim ***** válasza:

Havanesem van, csak fésülésnél jön ki pár szál:)

Szóval, szinte egyáltalán nem hullik a szőre.

Szerintem az uszkárnak hullik. Ismerősömnek van uszkárja, annak hullik egy kicsit, de a spiccről is halottam, hogy elvileg nem hullik, mégis amikor hazavittem a szomszéd elszökött német spicc-jét tiszta kutyaszőr voltam=/

2012. febr. 7. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!