Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért nem ad "puszit" a...

Miért nem ad "puszit" a kutyám? XD

Figyelt kérdés

rám nem is ugrál meg nem is erőszakoskodik a kaja miatt sem, még másokra ugrál meg erőszakosan követeli tőlük a kaját a családból, viszont nekik sürübben ad puszit is.

Tisztelhet akkor engem jobban mint a családom többi tagját? De attol még puszit adhatna. (APBT)


2012. febr. 15. 20:20
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
0%
mert biztos tudja hogy ha előtte a seggét nyalogatta nem kéne puszit adnia! Okos kutya,örülj neki hogy segg nyalás után nem nyal szájon.
2012. febr. 15. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Téged tisztel és téged tart a falkavezérnek.
2012. febr. 15. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 petrusi ***** válasza:
52%
Meg kellene nevelni, hogy nem lehet ilyet csinálni. Te vagy a falkavezér és ha a családtagjaidnak annyi tekintéje sincs, hogy ellenálljanak, az elég nagy gáz. És az, hogy nekik ad puszit is, az nem jó dolog, hanem szégyen. Tudod te, mennyi fertőző betegséget és baktériumot hordoz egy kutya a szájában? Ez undorító, nem vicces. Erőszakos? Kutyaiskolát ajánlok, mielőtt még bármi baj lesz belőle.
2012. febr. 15. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
pedig az arcnyalogatás a kutyáknál pont, hogy a behódolás jele.
2012. febr. 15. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Hát az enyém nem hordoz baktériumot a szájában. Meg nekem se büdös a szám!

Nem is szájoncsókolásra gondoltam csak apáméknak ad puszit az arcára, felugrik, lefejeli őket mikor megjönnek valahonnan, rájuk ugrál, velem ezeket nem csinálja. Lehet fél tőlem vagy tisztel. Pedig nem vertem el sohasem.

2012. febr. 15. 22:01
 6/16 A kérdező kommentje:
Azér nincs baktérium a szájában mert nem moslékot eszik, bent herél egész nap a cserépkályha mellett, rendesen van fürdetve, kap kutyafogkefét, a luknyalogatásról meg leszoktattam, és nem is viszket neki hogy nyalogassa, nem férges.
2012. febr. 15. 22:04
 7/16 A kérdező kommentje:
És nem olyan agresszív, csak leül szépen és addig nézi az embert meg morog rá amég el nem kunyizza a kaját tőle.
2012. febr. 15. 22:05
 8/16 anonim ***** válasza:
Gondolom féreghajtó tablettát is szokott kapni.
2012. febr. 15. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Drágám! Attól hogy fürdetve van, gondolom nem steril a kutya szája!

Vagy akkor miért nem smárolsz vele??? :S

2012. febr. 16. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

tetszik az a mondat: az enyém nem hordoz baktériumot a szájában! :D

Hát ez vicc. talán napiszarra is felkerül! :D

2012. febr. 16. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!