Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyire komoly kistestű...

Mennyire komoly kistestű kutyáknál a megfázás, és mivel segíthetném elő a gyógyulását?

Figyelt kérdés
Ma vettem észre, hogy elkezdett prüszkölni. Én úgy tudom, megfázás miatt nem kell orvoshoz vinni, csak ha nem múlik el, de azért szeretnék valamit itthon tenni érte. Van valami javaslatotok?
2009. jún. 4. 14:13
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Az hogy egy kutya prüszköl, nem biztos hogy megfázás.

Mondjuk az orvos hatékonyan elösegíti a gyógyulást.

2009. jún. 4. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha hagyod sújosbodni veszélyes lehet. Méginkább ha a kutya fiatal. De szerintem vidd el állatorvoshoz.
2009. jún. 4. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
70%
Nem értem, hogy ha egy kutyaának valami baja van, akkor miért itt kell kérdezgetni, ahelyett hogy elvinné a kedves gazda az orvoshoz? Mi olvasni vagyunk itt, amit kérdeznek tőlünk, az az állatorvos dolga...
2009. jún. 4. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Allergia is lehet.

Vidd dokihoz!!!

2009. jún. 4. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
95%

Bármi olyat csinál a kutya amit nem szokott és betegségre utal, EL KELL VINNI AZ ORVOSHOZ!


nincs olyan betegség amivel nem kell...magától egy egyszerű megfázás sem múlik el!

2009. jún. 4. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!