Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Panzi Dezodoráló tapasztalatok...

Panzi Dezodoráló tapasztalatok? Tüzelő szuka szagát elveszi?

Figyelt kérdés

Kíváncsi lennék, használt -e már valaki ilyen tablettát?


[link]


Azt tudom, hogy ennek ellenére el kell zárni a kan elől a szukát, de arra elég, hogy ne legyen tele kóbor kutyával a környék?

Ivartalanítani NEM szeretnék, mert kiállítási terveink vannak, jó párosításból való a kutyánk, és hatalmas szerencsénk volt, hogy a tenyésztője sok-sok gondolkodás után ránk bízta őt, mert meg akarta tartani.



2012. febr. 17. 11:00
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
80%

Én nem bízom az ilyenekben..


Nem tudod arra az időre beengedni, amíg felügyelet nélkül van, amikor pedig kimentek, ráadni ilyen tüzelőbugyit?

2012. febr. 17. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
Amiben klorofill, vagy yucca kivonat van, arra elég, hogy ne jöjjenek kilométerekről az udvarlók.Mivel növényi kivonatok, nem hiszem, hogy ártalmas.Én használtam régebben ilyesmit, amikor szukám volt.
2012. febr. 17. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:

Kedves Alekszandra, az elzárását meg tudjuk oldani, a kert elvileg kóborkutya-biztos, de ha nem lenne olyan erős a szag, talán megússzuk, hogy itt vonyítsanak nekünk. És ha olyan "tragédia" lenne, hogy beneveztünk egy kiállításra, nem kellene bukni a nevezési díjat, amiért a tüzelés miatt nem merjük vinni. De ez még messze van, 9 hónap után kóstolnánk bele a kiállításokba komolyabban, most még csak kilátogatunk.


Köszönöm a válaszokat, jöhet még :)

2012. febr. 17. 12:45
 4/23 anonim ***** válasza:
49%

Megöl a kíváncsiság, hogy milyen kutyusod van :))

Nincs róla egy fotód?

2012. febr. 17. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
76%
Kiállításra tüzelő kutyát nem viszünk. Benne van a kiállítási szabályzatban is.
2012. febr. 17. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
Sok-sok évvel ezelőtt használtam a Dr. Clauders klorofill pasztát. Nem tudom, van-e még? Nekem bevált az nj-nél. Nem jöttek a kanok az utcán az udvarhoz.
2012. febr. 17. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
nem létezik olyan szer ami egy tüzelő szuka szagát elfedné a kanok elől!!!
2012. febr. 17. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:

Deofill tabletta! Az nagyon sokat segít, többnyire elveszi a tüzelő szagot. Tapasztaltam a saját kutyáimon, én mindig ezt adom a szukáknak, mert az ivartalanított kanom mindig begerjed rájuk olyankor! Ha a Deofill tablettát kapják a szukák, akkor nyugalom van.

[link]

2012. febr. 17. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
*én mindig ezt adom a szukáknak tüzeléskor
2012. febr. 17. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
54%

ma 14:47

Pedig van. Igaz, nem 100 % szagtalanít.A Deofill is jó.

2012. febr. 17. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!