Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy lehet kapcsolatba kerülni...

Hogy lehet kapcsolatba kerülni szolgálati kutyákkal?

Figyelt kérdés
Bármilyen rendőr-, kommandós-, katonakutyával, bármilyen 'kapcsolatba' (tenyésztés, kiképzés, segítség a kutyák körül stb). Ki vezetheti őket?

2012. febr. 17. 18:26
 1/7 anonim ***** válasza:
szolgálati kutyát szolgálatot végző személy vezethet. magyarul rendőrnek/katonának kell állnod hozzá.
2012. febr. 17. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
A rendőrtisztire készülök. Szóval onnan van esélyem a közelükbe kerülni? Nem azért megyek oda, hogy ezekkel a kutyákkal lehessek, de ha már oda megyek, ezen vonzalmamat is kiélhetem.
2012. febr. 17. 19:40
 3/7 anonim ***** válasza:
24%
Na akkor most komolyan, menj oda egy fradimeccsen egy kutyás rendőrhöz, és kérdezd meg tőle.
2012. febr. 17. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
64%
Ha a rendőrtisztire készülsz, és már bennt vagy, akkor belső berkeken belül megfogod találni a kutyákhoz vezető utat. vagy esetleg nem rendőrnek mész, hanem a rendőrséghez kennelmesternek:))))Az a tuti. van valamilyen kutyás előéleted, tapasztalatod? A szolgálati kutya nem játék.
2012. febr. 17. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Még nem vagyok bent de ez minden vágyam. :)

Ha kutyás előéletnek számít, hogy kutyakiképző mellé születtem és magam is képzem és versenyeztetem a kutyáim kicsi korom óta akkor van. De hát a szolgálati kutyák ugye teljesen mások. Nem akarom mindenképpen vezetni őket, csak a közelükben lenni.

2012. febr. 17. 20:10
 6/7 Mailerdeamon ***** válasza:
50%

Szerintem nem azt kérdezte, hogy milyen egy szolgálati kutya...


Rendőrkutyások: [link]


Egy kutyás rendőr blogja: [link]


Ahogy nézem ő rengeteg szolgálati kutyát képzett ki, sokuk külföldön dolgozik. Szerintem érdemes lehet felvenni vele a kapcsolatot: [link]

2012. febr. 17. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen, az annak számit:) A jó szolgálati kutya kb. olyan mint a nagyon jó sportkutya 2x :)))) Szerintem a Rendőrségen megmondják Neked.
2012. febr. 18. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!