Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hol tudok kapcsolatba lépni...

Hol tudok kapcsolatba lépni egy kutyákhoz értő emberrel?

Figyelt kérdés

Interneten szeretnék keresgélni, állatorvosokat, kutyakiképzőket, kutyapszichológusokat.

arra gondoltam csak jó ha az állatorvosunkon kívül tudok tanácsokat, tapasztalatokat szerezni egy hozzáértő embertől.

Hol kereshetek ilyen e- mail címeket,?


2010. febr. 5. 14:40
 1/7 anonim válasza:
A nők lapja café-n van egy állatorvos szakértő, vagy a kutya.hu-n is vannak szakértők, akiktől kérdezhetel, csak regisztrálni kell.
2010. febr. 5. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A farm.hu nagyon jó és ott van kutyaszihologus,képző,orvas is.
2010. febr. 5. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
itt is kérdezhetsz, vagyunk itt egy páran nagy tapasztalattal :)
2010. febr. 5. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
szia én ide szoktam írni!!! Remélem segítettem!! [link]
2010. febr. 5. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

nagyon köszönöm az eddigi válaszokat, igen itt is van egy pár tanult ember, mivel én is szoktam válaszolni sok kérdésre.

azért is lenne jó egy ilyen belső ember, hogy nem kéne minden percben az orvoshoz szaladgálni, ha vmire szükség van

2010. febr. 5. 21:04
 6/7 anonim ***** válasza:

nekem is nyugodtan irhatsz, ha van vmi!

Eléggé értek a kutyákhoz, a hobbimmá váltak és a későbbiekben, amint lehetőségem lesz komolyabban is fogok velük foglalkozni.

Illetve állatorvosi asszisztensként is el akarok helyezkedni.

2010. febr. 5. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszi szépen a válaszokat. bizalommal fogok hozzád fordulni, ha lesz valami. én is tudok, egy s mást, de mivel nagyon kicsi az önbizalmam, megkérdezek mást is, vajon jol csinálom e? sok ezzel a témával kapcsolatos könyvet olvasok, de nehéz eldönteni melyik után haladjak. egyik ezt irja, másik azt irja.
2010. febr. 6. 08:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!