Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tudnátok mondani ilyen kutyafa...

Tudnátok mondani ilyen kutyafajtákat?

Figyelt kérdés

Nagyobb testű kutyákra lennék kíváncsi, szépekre. Például husky, alaszkai malamut, golden retriever...


köszönöm :)


2012. febr. 17. 19:08
 1/9 Falun ***** válasza:

kaukázusi juhász

bernipásztor


szép nagy kutyák. :)

2012. febr. 17. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Mire vagy kiváncsi? Nekem malamutom van!

Nos: Nagy mozgás igénye van, szeret sokat futni, de ugyanakkor nem hiperaktiv, mint egy jack russel terrier, csak inkább sport- hobby célra kitűnő választás, okos,könnyen tanul, kajával le lehet venni a lábáról, barátságos, nagyon ember centrikus, hűséges, nem beteges, elég szívós, erős, nagyon jó a tájékozódási képessége, évente 1x 2x vedlik, de akkor csomókban hullik a szőre, erős vadász ösztöne van,ezért nem árt csirkéket, galambokat távol tartani tőle, némelyik szeret szökni, és imád ásni!

Egyébként a legjobbakat tudom mondani róla! :)

2012. febr. 17. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Kicsit még szűkíts. Vadász, juhász, szánhúzó? Hosszú szőrű, rövid szőrű? Mert így kapásból csak úgy 50 fajtát tudnék mondani.
2012. febr. 17. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
jah és kihagytam a malamtnál, hogy nem nagyon jó házörző, de az enyém azért megugatja az idegent, de nem terüet védő mint egy német juhász. :)
2012. febr. 17. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ha ezt azért kérdezed, mert vennél, akkor ne a szépség alapján dönts, hanem jellem és méret alapján. Természetesen választhatsz nagy és szép kutyákat, bár nem tudom, hogy hol tartanád és mennyi időt és pénzt tudnál áldozni rá, de ezeket ajánlom:

Angol szetter, Gordon szetter, labrador, pointer, weimari vizsla, német vizsla (nekem ilyen van 2), vörös-fehér ír szetter, ír szetter, drótszőrű magyar vizsla, német juhászkutya, hovawart, újfundlandi, dobermann, német dog, leonbergi, berni pásztorkutya.

2012. febr. 17. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
utolsó, a leonbergi nem egy olcsó kutya...
2012. febr. 17. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Mindenféleképp hosszú szőrű. Lehet maradok a golden retrievernél. Bár rövid szőrűek közül a dalmata is tetszik.


Esetleg ez a két kutyafajta kb mennyibe kerül?(golden retriever, dalmata).


A válaszokat köszönöm!

2012. febr. 17. 19:53
 8/9 anonim ***** válasza:
A kutyák ára attól függ hogy rendes tisztességes tenyésztőtől veszed garanciával stb. vagy pedig szaporítótól. De menhelyen is van egy halom csodaszép kutya. Nem nézelődsz egy pár helyen? Múltkor is láttam igaz keverék volt de gyönyörű nagy bundás kutya.
2012. febr. 17. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
menhelyen is lehet egészséges, és tenyésztőtől is lehet beteg kutyát venni! Én a helyedben goldent vennék, a dalmata elég makacs kutya, a goldent könnyebb is tanitani, labrador esetleg nem tetszik? Okos, szép, barátságos meg minden amit általában elvárnak egy kutyától.
2012. febr. 17. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!