Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tudnátok mondani átlagos...

Tudnátok mondani átlagos mozgásigényű kb. középtermetű kutyákat?

Figyelt kérdés
A szőre hosszúsága nem számít. Ne legyen őrző-védő, mint a rottweiler.
2012. febr. 17. 20:22
 1/7 anonim ***** válasza:
Mi az átlagos mozgásigény részedről? Ha lusti vagy, angol bulldog.
2012. febr. 17. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem vagyok lusti:) Hát hogy kb. 1-1,5 óra séta+ tanítás elég legyen neki:)
2012. febr. 17. 20:28
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem akarok beleszólni, és ne is válaszolj, de nem mentenél meg egy kutyust a menhelyről? Ott hatalmas a választék :).
2012. febr. 17. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Majd meglátom, elmegyek a menhelyre, és szétnézek, ha megtetszik egy, akkor menhelyi kutyusom lesz. De ha nem tetszik meg egy kutya sem, akkor szerintem egy magyar fajtát választok, mint pl. ami tetszik az agár, mudi, puli. De először elmegyek egy menhelyre.:)
2012. febr. 17. 20:41
 5/7 anonim ***** válasza:

Azok a magyar fajták, amiket felsoroltál, pont hogy a legtöbb mozgást igénylő ebek. agár?? futópályákon lakna legszívesebben. Mudi, puli?? állandóan rohangálnak. Nekem is pulim van, nem áll meg sose.


Menhelyen válogass. De a bulldog jó választás. francia vagy angol

2012. febr. 17. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hát én nem rég vettem angol bulldog kutyust, de cseppet sem mondanám lustinak, nyugisnak meg ilyeneknek. Néha felül múlja a Jack Russel-eimet. Egyfolytában pörög, fel-alá rohangál a lakásban, bírja a hosszú sétákat, és utána sem alszik, hanem kezdi elölről a hülyülést. Minden kis neszre felébred és még jelez is. :) Lehet, hogy én egy hiperaktív kutyust fogtam ki, de semmiképpen sem mondanám lustának.
2012. febr. 17. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
te ugyanarról a magyar agárról beszélsz ami nekem is van? futópályán? a kanapén élné le az életét ha tehetné, az agaraknak kisebb a mozgásigénye mint sokan gondolják sok agaras ismerősöm van és ők is megerősíthetnek ebben ha kell... az agarak a kanapén élnék le az életüket ha tehetnék. Séta alatt néhány gyors sprint aztán mennének is haza aludni, 2 óra séta után konkrétan már könyörög a kutya, hogy most menjünk haza aludni
2012. febr. 17. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!