Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Fiúk, lányok milyen ez a...

Fiúk, lányok milyen ez a személyiség? átlagos (ha személyiségről lehet-e ezt mondani) vagy feletti? Alatti? Kb?

Figyelt kérdés

Születése óta nem sírt, nem sértődik meg ha megbántják valamivel. Nem érdekli mások véleménye legyen az pozitív vagy negatív. Unott, kedves, de rideg nem magabiztos, antiszociális, szégyenlős, nem mondja meg semmiről a véleményét. Csapzott a külseje, nem szokott beszélni, titokzatos, de hamar kiismerhető, nem enged közel magához senkit, de ha valakit elég sok idő elteltével meg szok és közel engedi magához, többé nem tudja elengedni. Elég laza, de sosem magabiztos, az erőszak minden, és bármely fajtáját elítéli, nem szokott nevetni, de nagy-nagy ritkán elmosolyodik. Nem érdekli az emberek sorsa, kivéve azokat aki felkeltik az érdeklődését.

Máshogy fogja fel az életet és halált, nem izgatja ha a szülei vagy testvérei haldokolnának kb le se szarná, de aki fontosak neki azokért bármit megtesz.

Irigy és kapzsi, de (mint már említettem akik fontosak neki azokkal bármit megoszt).

Nem szereti, vagyis nem tűri meg ha a közelében sírnak.

és 19 éves fiú.


Na mit szóltok ehezz a jóemberhez....csak őszintén!!!

lányok ha 1 ilyen közeledne hozzátok, mit tennétek?


2011. okt. 2. 18:12
1 2
 1/14 Iuventus ventus válasza:
81%
Én ismerek egy ilyet, csak lányban.
2011. okt. 2. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
84%
ebből sorozatgyilkos lesz :)) én vigyáznék ;)
2011. okt. 2. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 szamóca.. ***** válasza:
44%

nálam negatív. az antiszociális miatt - nem szeretem az antiszociális embereket. a kiismerhető miatt, mert megunom őket. a nem nevetés miatt, mert az rossz. az irigység miatt, mert nekem alaptermészetem hogy bárkinek bámrim odaadom.


az egyetlen ami vonzó lehet hogy aki mégis közel kerülhet hozzá azt nagyon közel engedi, ettől különlegesnek érezheti magát. de nekem ez se kéne, a "nem engedi el" miatt.

2011. okt. 2. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
96%
a véleményem, hogy csak egy ugyanilyen személyiségű emberrel tudna kijönni, és hogy soha nem lesz igazán boldog.
2011. okt. 2. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
94%
Gondolom, aszperger-szindrómás lehet, vagy valami hasonló, ettől még érdekes ember lehet, és ha van pontos diagnózis, utánaolvasol pár könyvben, még egyszerűbb is lesz megérteni, illetve elfogadni.
2011. okt. 2. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
Azt, hogy békés, flegmatikus, nagy szíve van akármennyire is titkolni akarja.
2011. okt. 2. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
77%
Az a baj hogy mindenkit vagy túl hamar elítélnek, vagy nem érdekli az embereket hogy az mit érezhet. Ki tudja min megy át vagy min ment át eddig??? És ha ez nem lenne elég, csak azért mert "fura" muszáj feltétlenül kiröhögni, mert nem ismered élete minden pillanatát. Most ez nem mindenkinek szól de aki tudja magáról hogy elég sokat bunkóskodik és röhög ki olyanokat akiket nem is ismer és egy kicsit se ártottak neki az nézzen magába és gondolkodjon el egy kicsit azon mennyire fair
2011. okt. 5. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 szamóca.. ***** válasza:
86%

"Ki tudja min megy át vagy min ment át eddig?"

ez az, ami senkit sem érdekel. ideig-óráig lehet vele dobálózni, hogy szegény kéjgyilkos bácsi, az apja megerőszakolta kicsinek, ó... de hosszútávon kutyát nem érdekel hogy miért lett olyan amilyen, ha unszimpatikus, ha bántó, ha nyomorék.

másrészről: te is jól elítélted az őket kinevető embereket. szegények... lehet valami kisebbségi komplexus kompenzálásaként, komoly pszichológiai gondok eredményeként ilyenek.

2011. okt. 6. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

"Csapzott a külseje, nem szokott beszélgetni..."


Nálam már itt elvágtad magad

2011. nov. 11. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
89%

"Nem érdekli mások véleménye legyen az pozitív vagy negatív."


Miért írtad ki a kérdést?


"antiszociális"


ezt egy pszichológus mondta, vagy te döntötted el?


"Nem érdekli az emberek sorsa, kivéve azokat aki felkeltik az érdeklődését. "


ez mindenkivel így van, kit érdekelnének azok az éhezők, akik senkit sem érdekelnek? a kérdésben ott a válasz..


"Máshogy fogja fel az életet és halált, nem izgatja ha a szülei vagy testvérei haldokolnának kb le se szarná"


Voltál ilyen helyzetben, vagy ezt így eldöntötted?


Véleményem szerint te egy későn érő tini vagy, aki megpróbálja magát beskatulyázni egy számára ideálisnak tűnő karakterbe. Egy antiszociális, világot leszarom ember nem írna ki ilyen kérdést. Amennyiben a kérdést törlöd, nekem adsz igazat, amennyiben nem, megteszed az (talán) első lépést egy nem magadra erőltetett személyiség kibontakoztatásában...

2011. nov. 29. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!