Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » S. O. S Mi baja lehet a...

S. O. S Mi baja lehet a kutyámnak?

Figyelt kérdés

' francia bulldog kölyökről van szó.Most vettem észre,hogy aa hátán valami csomó keletkezett,de elég nagy meg is tudom fogni.Fájni nem fáj neki nem reagál különöseben rá,de szabad szemmel is látható jó nagy.


Mi lehet?


2012. febr. 17. 21:30
 1/8 RipKoresz ***** válasza:
Dokihoz vidd el, de mehet hogy csak egy szőrcsomó.
2012. febr. 17. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Mailerdeamon ***** válasza:
Valószínűleg csak zsírcsomó, de a dokinak mutasd meg, sosem lehet tudni.
2012. febr. 17. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
A hús alatt van.Leginkább egy "daganathoz" tudnám hasonlítani.De ez egy órája még nem volt ott neki.
2012. febr. 17. 21:36
 4/8 A kérdező kommentje:

Igen köszi,ez hasznos lehet mert ahogy belemarkolok,mint a gyurma megy ki a kezem közül aztán kicsit odébb újra összeáll.

Dokihoz most esélytelen,max holnap.

2012. febr. 17. 21:37
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat,most beszéltem harmadéves dokihallgatval,szerinte húzódás.Igen ez valószínű lehet a sok ágyra felugrálástól.
2012. febr. 17. 21:40
 6/8 RipKoresz ***** válasza:
Nincs mit. remélem egy oicit is segítettem.
2012. febr. 17. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
zsír csomó vagy vérömleny szerintem. Bár a vérömleny az ami gyorsan szokott kialakulni kb percek alatt, holnap vidd el dokihoz majd kap antibiotikumot és tehetsz rá hideg vizes borogatást
2012. febr. 17. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem akarlak megijeszteni, de az én kis keverék kutyusom ebbe halt bele. Vidd orvoshoz... mi is azt hittük,hogy csak zsírcsomó, esetleg szörcsomó... és amikor egyre több és több jött ki a testén akkor elvittük dokihoz. Sajnos kiderült,hogy leokémia, elôrehaladott, ekkor volt a kutyus 1 éves. Azt egyeztük,hogy amint a kutyusunk rossuzl lessz elaltassuk,mert nem lehetett megmûteni. Pár hónap múlva a bogok elérték az agyát, addig terjedtek,hogy összesen 16 db volt. ekkor el kelett altani szegénykémet. :( Talán,ha idôbe orvoshoz visszük meg lehetett volna menteni, de még az sem biztos.


Szóval csak ezt akartam leírni,hogy lehet rosszinduklatú is a dolog, úgyhogy vigyázz rá. De valószínû,hogy nem ilyesmirôl van szó :)

2012. febr. 17. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!