Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van olyan Shar-pei kennel...

Van olyan Shar-pei kennel ahonnan biztosan NE vegyek kölyköt?

Figyelt kérdés
Tehát olyan van aki tenyésztőnek mondja magát,de közbe szaporitó?
2012. febr. 18. 11:40
 1/7 anonim ***** válasza:

a shar pei szerintem nincsen annyira túltenyésztve illetve nincs is sok belőle,legalábbis itt a környékünkön 2 van..


több tenyésztőt nézz meg ,menj el nézzd meg hogy hogy tartja a kutyáit, törzskönyv ,szűrési és oltási papíroknak mindenféleképpen meg kell hogy legyenek,nem tudom van M.O-n shar pei kiállítás de ott tuti csak tenyésztők vannak és tőlük is kérdezősködhetsz..

2012. febr. 18. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Túltenyésztve nincsen, mert olyan nem létezik. De elrontva van, nem is kicsit. Szemproblémák, bőrproblémák vannak náluk, csak hogy párat említsek. Igaza van a kérdezőnek ha nagyon utána akar nézni!


Van egy kennel, ahonnan véletlenül se, privátban megírom a nevét. Shar-peiben nem vagyok otthon, de ez a kennel szimpatikus:


[link]


[link]

2012. febr. 18. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ahol úgy hirdetnek, hogy extra ráncos kölykök, onnan tuti nem! Változtattak a fajtaleíráson és már nem elfogadott a túl sok ránc a kutyán. Pontosan a szem és egyéb bőrproblémákat igyekeznek ezzel kiküszöbölni.
2012. febr. 18. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Megkaptam a levelet,vissza is irtam,köszönöm:)

Akkor onnan tuti nem veszek. És köszönöm a tippet is,ajánlották már. Akkor megprobálom felvenni a kapcsolatot a tenyésztővel.

2012. febr. 18. 19:35
 5/7 anonim ***** válasza:
Mint írtam, nem vagyok otthon shar-peiben. De marha szimpatikus, hogy szűrik a kutyáikat és a legkisebb egészségügyi probléma esetén kiveszik a tenyésztésből. Az, hogy azért is vettek ki kutyát, mert a külleme nem ütötte meg az elvárt szintet, külön egy jó pont.
2012. febr. 18. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ez igaz,főleg ilyen beteges fajtánál mint ez. Nem lenne jó beteg kutya vérvonalát továbbvinni,és azzal fedeztetni. Ahogy olvasom apróhirdetéseken,épp elég szaporított shar pei van:/
2012. febr. 18. 19:53
 7/7 anonim ***** válasza:
Én Szászváron vettem.A Kutyának semmi baja a szeme rendben, a bőre is szép(szőre).Nem igaz, hogy állandóan tisztitani kell.Most már 5 hónapos .Ha bármi kérdésem van a tenyésztőt mindig el tudom érni. maximális felelősséget vállal a kutyáért.Csak ajánlani tudom.
2012. márc. 6. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!