Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van valami értelme ennek?

Van valami értelme ennek?

Figyelt kérdés
Hazafelé menet mindig elhaladok egy ház előtt, ahol van 3 német juhász: szuka, kan, meg egy kölyök. Mindennap máshogy vannak elzárva: egyszer csak a kan, aztán csak a szuka, csak a kölyök, vagy párosával, néha meg mind a három ki van engedve. Ennek van valami értelme, vagy csak a gazda szórakozik?

2012. febr. 11. 13:17
 1/2 anonim ***** válasza:

Ez engem is érdekelne.

Nálunk két kutya volt régen és nekünk is külön kellett őket zárnunk. Az egyik a hátsó kertben volt, a másik a kert ház előtti részében.

Általában megvolt, hogy melyiknek hol a helye, de néha direkt megváltoztattuk, hogy ne unatkozzanak. :D Gondoltam hagy legyenek néha a másik helyen is, illetve megnéztem, hogyan hatékonyabb a dolog.

Illetve amikor siettünk vagy pl. anyám intézte akkor sokszor előfordult, hogy a másik helyre kerültek, mert amikor szólt nekik úgy helyezkedtek el, ő pedig nem időzött tovább velük. :)


Én még nem hallottam olyasmiről, hogy ennek lenne bármi haszna, kíváncsi vagyok másoknak van-e ötlete.

2012. febr. 11. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Mailerdeamon ***** válasza:
Lehet hogy valami miatt külön vannak csukva és amikor hárman voltak kinn egy időben akkor valamelyik kiszökött. Vagy ha amúgy benti kutyák az is lehet, hogy csak annak kellett kimennie amelyik éppen kinn volt.
2012. febr. 11. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!