Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a véleményetek a Domoszlói...

Mi a véleményetek a Domoszlói Vadász kennelről?

Figyelt kérdés

Szimpatikus nektek ez a kennel? Szerintetek szépek jól gondozottak az itteni kutyusok érdemes innen Havanese kutyust vásárolni ?


[link]



2012. febr. 10. 13:30
1 2
 1/11 anonim válasza:
Igényes oldal, érdemes innen kutyust vásárolni! Sok szerencsét hozzá! :)
2012. febr. 10. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Igen, nagyon szimpatikus kennelnek tűnik.

Sok sikert a kiskutyához! :)

2012. febr. 10. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Gondolom jó drága is lehet majd a kis drága :D

de megéri én úgy gondolom :D

2012. febr. 10. 15:57
 4/11 anonim ***** válasza:
Nagyon tetszik ahogy a kutyavásárlásról gondolkodsz. Bárcsak több ilyen ember lenne... :)
2012. febr. 10. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Hát sajnos pár évvel ezelőtt vettem egy hobbitenyésztőtől egy havanese kiskutyát 25.000 Ft ért de később kiderült,hogy beteg már nem tudom pontosan mi volt a baja azt hiszem nem adták be neki az egyik oltását :( Nagyon nem értettem még a kutya vásárláshoz és úgy voltam vele ha olcsó akkor biztos jó lehet..Szóval elvittük a kiskutyát az állatorvoshoz mert nagyon furán viselkedett és hát a doki megállapította ,hogy ahol született a kiskutya nem kapott oltást,és elkapott valami parvo (nem tudom pontosan a nevét azt hiszem ez) vírust és elpusztult :(.. Nagyon megviselt.1-2 hét alatt rettentően beleszerettem. Most újra elhatároztam magam és csak kiváló tenyésztőtől akarok vásárolni!! Úgy vagyok vele ,hogy vagy tenyésztőtől vagy a menhelyről ..a hobbitenyésztők akik még arra sem képesek ,hogy beoltsák a kiskutyákat.. azokra meg nem tusok mit mondani. Kihasználják az ember tudatlanságát :( Jó persze az én hibám is volt ,hogy csak úgy hirtelen egy netten talált hirdetés alapján vettem kiskutyát.

de most minden más lesz! Kiváló vérvonalú ,egészséges kutyust fogok venni az ország legjobb tenyészetéből! Csak még keresgélem melyik az az álom tenyészet! :D

2012. febr. 11. 10:53
 6/11 anonim ***** válasza:

Sajnálom az előző kutyusod. :(

Egyetértek veled teljesen: vagy menhely, vagy tenyésztő.

Itt vannak kennelek (ha még itt nem néztél):

[link]

Én nem igazán ismerem a fajtát, csak a Királyerdei Bársony kennel tulajdonosát ismerem.

2012. febr. 11. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszönöööm :)
2012. febr. 11. 13:15
 8/11 anonim válasza:

Szia,


Én itt vettem Havanese-t és nagyon jól bánnak a kutyákkal, nagyon szeretik őket, egy nagy kertes házban vannak Óbudán, sokan vásárolnak atőlük még külföldön is.

Az enyém egy tündér egy igazi kis gézengúz...

Imádjuk, ágyban alszik, nagyon ragaszkodó fajta a havanese, nem az a fajtájú eb, akit órákra otthon lehet hagyni, jó ha van egy nagymama vagy anyuka akihez bújhat, nem szabad egyedül hagyni.

Igai mókamesterek, ha jól bánnak velük, nagyon inteligens kis jószágok, nagyon sértődények, és érzékeny a lelkük :))

Én kajából a Von Feinsten-t ajánlom, nem olcsó de miénk nagyon szereti, száraztápból meg Royal Canin.

A kutya amúgy 100 ezer forint volt, és minden oltását megkapta, és a Wladár Sándor állatorvoshoz viszik őket, ahova a Szűcs Judit is viszi a havanese-jét.

Remélem segítettem.

2013. szept. 13. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Legutolsó! Melyik kutyust hoztátok ti el? Én is innen szeretnék venni kutyát. Nagyon kedvesek, lelkiismeretesek. Imádják a kutyáikat. Bele vagyok bolondulva a náluk születő kutyákba. Annyira szépek, kedvesek, okos tekintetűek, jól szocializáltak. Kitkat nevezetű kölykükbe szerettem bele. Olyan kutyust várnék már több, mint egy éve, de nem akar összejönni.

Kérdést kiíró! Sikerült már kutyát venni? Honnan?

2014. jan. 6. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

Az enyém az H alomból való volt, a kis "gazi" májusban lesz 4 éves.

Viszont!! A Havanese-t nem lehet otthon hagyni órákra, mindig kell neki a társaság, betegesen ragaszkodik a gazdáihoz, szinte megőrül, ha hazajövünk a vásárlásból- de akkor is anyu mindig itthon van- mi nem hagyjuk egyedül egy percre sem.

És ágyban alszik!Csicsikál.

Sok törődés, és minden téli séta után meg kell mosni a lábacskáit, a pö..ikéjét" :D, se.g.ecskét, és meg is kell szárítani.

A miénk rövidebb szőrű, így kényelmesebb, viszont kéthaovnta legalább vinni kell kutyakozmetkusho ott is van pár szatír, szóval kell szelektálni közöttük.

Olyanhoz aki lefogja, vagy akarja, meg durva, meg kedvetlen rosszhangulatú, olyat messze kerülni kell.

Előbb a fajtát nézd át, olvasd el, hogy egyáltalán megfelel e neked?!

2014. jan. 11. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!