Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ismeri valaki ezeket a joserákat?

Ismeri valaki ezeket a joserákat?

Figyelt kérdés

[link]

[link]

Mind a kettő nagyon olcsó, főként a második. Pontos leírást nem találtam róluk. Egy véleményt találtam a másodikról, ha jól fordítottam, akkor disznótápnak minősítette az illető. Én a joserát jó tápnak tartom, ár- minőség arányban is, de ez a kettő gyanúsan olcsó.


2012. febr. 18. 14:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Biztos a legrosszabb minőségű Josera tápok. Az elsőt kis mozgásigényű kutyáknak ajánlják, de a másodikban is nagyon kevés a fehérje/zsír arány. Az összetevők felsorolásánál is gabona van az első helyen. Kb. Economy minőségűek lehetnek.
2012. febr. 18. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Én ezeket a joserákat konkrétan nem ismerem, de leírásában tényleg hasonlít a Josera Economy-ra, főleg az első.

Részletes leírást egyébként találsz a Josera tápokról itt is: [link]

2012. febr. 23. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Utána láttam, hogy árban kb annyi, mint az economy, mert ezek 10 és 15 kilósak. Köszönöm a linket (voltam már ezen az oldalon, de átnéztem megint), ismerem a joserákat nagyjából majdnem mindet, de erről a 2tápról nem hallottam még. Talán másik oldalon nem is találkoztam velük. Nem szeretnék váltani, csak kíváncsi voltam, hogy más hallott-e már ezekről a tápokról.
2012. márc. 18. 21:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!