Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kertes házban lakók! Ti mit...

Kertes házban lakók! Ti mit csináltok az ürülékkel?

Figyelt kérdés

Nemsokára költözünk panelból kertesbe. Idáig teljesen tiszta sor volt, hogy leviszem a kutyák és összeszedem utána a piszkot, majd az erre kijelölt tartóba bedobom.

Valószínű hogy az első időkben kevesebbszer tudom majd sétálni vinni, ezért elkerülhetetlen, hogy ne piszkítson a kertbe. De ha a kertbe csinál, akkor azzal mit tegyek? Az, hogy a többi szemét közé dobjam be, valahogy nagyon nem szimpatikus.... Ti mit csináltok?


2012. febr. 19. 11:09
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
Arról nem is beszélve, hogy nyáron meg se tudnék maradni a saját udvaromban, ha a kuka tele lenne kutyaürülékkel, mert ugye 1 héten egyszer viszik el, legalábbis nálunk.
2012. febr. 19. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 Akiteki ***** válasza:

A kutyakaka mennyivel fertőzőbb, mint a pelenka vagy a rothadó hús?

És mitől fertőződik valaki, aki kesztyűben megfogja a kukát? Nem kell benne túrkálni.

2012. febr. 19. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
Kiegészítem azzal, hogy a kukás emberek nem éhbérért dolgoznak. A volt albérletemben a szomszéd kukás volt, a szégyenpénztől elkezdve (azt hiszem így hívják) nagyon sok juttatást kapott. Csak annyira keresett szarul, hogy a felesége otthon volt a két gyerekkel, és családi házra is futotta később.
2012. febr. 19. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
Lényeg a lényeg, nem szabályos, sőt tilos!
2012. febr. 19. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
Külön kiskukába gyűjtöm amiben természetesen zacskó van, 2-3naponta ami összegyűlt, azt bedobom egy olyan zacsiba amit épp viszek ki és úgy megy a nagy kukába. Legalább 2naponta összeszedem, de van hogy megvárom amíg elvégzi a dolgát és azonnal. Nem tart semeddig, főleg ha amúgy is kint vagyok vele. Nálunk sajnos még nincs csatorna, pedig a szagok miatt egyszerűbb lenne beledobálni.
2012. febr. 19. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
Így más. De nyáron amikor belepetéznek a legyek az ürülékbe, aztán 2-3 nap alatt a petékből kikelnek a kukacok... És az a bűz...:(
2012. febr. 19. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:

mondjuk én panelban lakok azért zacskozoma kutya kakit és a lenti szemetesbe dobom... tilos nem tilos nem érdekel. alépcsőházban 15 lakás van lakásonként fizetünk annyit az egy kukára mint egy családi házas.. ha meg kutya kaki kukába akarnám tenni akkor utazhatnék fel pestre mert legközelebb ott van ilyen kuka ( jó másfél órás út)

annyit engedek a természetnek hogy amikor a kutya dzsungelbe megy be kakilni ahova csak a madár jár, nem mászok utána....

2012. febr. 19. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
Nekem van egy külön kis szemetes kukám az udvaron (régi konyhai szemetes), abba gyűjtőm egész héten. Utána csomót kötök rá és iktatom a kb. 10 kg-os csomagot a nagy kukába. Amíg éltek a beteg nagyszüleim, addig hetente egy 120 literes kukát teleraktunk kizárólag pelenkával! El nem tudom képzelni, hogy mégis hova kellett volna dobnunk, ha nem a kukába?!
2012. febr. 19. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 Catz ***** válasza:
En beledobom a komposztaloba, elfer ott a kert vegeben.
2012. febr. 19. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 Szilvi & Argos ***** válasza:
Napi két hosszú sétával minimális a kertben lévő aknák száma...azokat pedig bezacskózom és a kukába dobom...nyáron gyakrabban szedem, mint hideg esős-havas őszi-téli napokon
2012. febr. 19. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!