Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit csináltok a kutyátokkal...

Mit csináltok a kutyátokkal ilyen hidegben, hogy elfáradjon?

Figyelt kérdés
Mi eddig napi 1,5-2 órát voltunk kint, (lakásban lakunk), napi kétszer elengedtem, labdáztunk, másik kutyákkal voltunk stbi. De ilyen időben nem tudok lent lenni fél órát se egyszerre, hiába öltözök fel, fúj a szél,havas minden. A többi kutyás sincs lent. a kutyám meg nem fárad el, otthon "dilizik", lopkodja a zoknikat, dobálja a labdáját stbi... Tippeket kérnék:) futópadunk nincs :(
2012. febr. 4. 13:37
 1/8 anonim ***** válasza:
92%
Vágj fel apró darabokra valami felvágottat és kezdj el trükköket tanítani a kutyának. A koncentrálás, folyamatos odafigyelés fárasztóbb neki, mintha ugyanennyit labdáznál vele a kis lakásban.
2012. febr. 4. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Próbáltam, de akkor is csak futna. már a partvison ugráltatom keresztül, a szomszédok örömére :D
2012. febr. 4. 13:53
 3/8 anonim ***** válasza:
Én elvittem sétálni, mentünk vagy 3 km-t, és most csendesen elvan a házában, és durmol. Vizsla.
2012. febr. 4. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
az enyém meg most is kint fürdik a hóba és nagyon tetszik neki
2012. febr. 4. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Mi is benti kényszerpihenőn vagyunk, mert én sem tudok kint lenni egy óránál tovább, és a kutyómnak is kisebesedett az egyik lába a beleszoruló jégdaraboktól.


Én elővettem a következő vizsga feladatait, amikkel kicsit elmaradtam, meg amik pontatlanok lettek és most azokat javítjuk ki, fejlesztjük tovább. Még jól is jön, hogy pár napig nem lehet nagy sétákat tenni.

Én is a szellemi fárasztást tudom javasolni. Lakásban mennyire tudtok apportozni? Mert van néhány jó gyakorlat, ami rendesen le tudja fárasztani az agyát és a kézben tarthatóságot is növeli.

2012. febr. 4. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Mailerdeamon ***** válasza:
Ha teheted engedd szabadon a hóban. Az enyém egész délelőtt odakinn rohangászott, esze ágában sem volt bejönni. Direkt kiszemelte a legmagasabb hóbuckát és abba túrta bele magát. Mikor már órák óta lógtak rajta a jégcsapok, bekényszerítettem a kandalló elé. Rögtön el is aludt.
2012. febr. 4. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Szilvi & Argos ***** válasza:

Roti-nj keverékemmel délután sétáltunk egy jó másfél órát a haverjaival, sokat futott labda után, közben engedelmest is gyakoroltunk egy kicsit...hazaérkezés után havat lapátoltam, közben a labdát dobálgattam neki a kertben...szellemileg is fárasztotta, mivel szag alapján kereste a hó alatt a labdáját. Most meg indulunk majd szánkózni, ő fogja felhúzni a dombra a szánkót, lefele fut utánam. 1 óra bőven elég lesz, utána megkapja a fincsi meleg vacsiját és alvás reggelig :)

Most még nincs is annyira hideg, mint pár napig korábban...akkor szinte futólépésben sétáltunk 1-2 órát...ebben a hidegben a vacsi előtti gyakorlás nem az udvaron történik, hanem a konyhában :)

2012. febr. 4. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A többi kutyás sincs lent? :) Akkor mi nem vagyunk kutyások, mert ma is jó 2 órát sétáltunk 4 másik kutya tátsaságában a fél lábszárig érő szűz hóban, szélben, folyamatos hóesésben, a kutyák meg annyit rohantak, hogy azóta is ki vannak feküdve.
2012. febr. 4. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!